• Kokybiškas automobilių stiklų keitimas Alytuje

Kokybiškas automobilių stiklų keitimas Alytuje


Mūsų specializacijos sritis – automobilių stiklų keitimas, remontas, ADAS kamerų kalibravimas. Jei Jums yra reikalingas automobilio stiklų keitimas Alytuje, nedelskite, susisiekite su „Carglass®“.

Siekiant išsaugoti aukštą automobilio vertę, nepatirti didelių laiko sąnaudų, svarbu savo automobilio stiklų keitimą patikėti patyrusiems specialistams. Neprofesionaliai atliktas automobilio stiklo keitimas ateityje gali turėti ir neigiamų padarinių. Pavyzdžiui tokių kaip:

  • vandens patekimas į saloną per pakeisto naujo stiklo kraštus;
  • korozijos atsiradimas;
  • priekinio stiklo iškritimas automobilių susidūrimo metu.

Kodėl verta rinktis „Carglass®“?

Visa tai nutinka dėl darbo atlikimo su netinkamomis medžiagomis. Pasirinkite „Carglass®“ ir būsite ramūs dėl atlikto darbo kokybės.

Kodėl automobilių stiklių keitimas „Carglass®“ Alytuje yra tinkamas pasirinkimas?

Alytuje veikiantis „Carglass®“ padalinys suteiks visas reikalingas paslaugas. Esame Belron® Group narys, o tai leidžia naudoti patentuotą stiklų keitimo technologiją, įrankius, įrangą, medžiagas, nuolat tobulinti žinias specializuotuose mokymuose. Patentuotos technologijos dėka stiklų keitimas Alytuje užtrunka tik kelias valandas, o įdaužos remonto darbai vos 30 minučių. Viso stiklo keitimo laikas priklausys nuo transporto priemonės tipo, modelio bei kurį automobilio stiklą reikia keisti. Visus darbus atliekame operatyviai, tad pirmiausia kviečiame susisiekti su mumis internetu arba telefonu 8 700 800 80.

Automobilio stiklų keitimas – kada jau laikas?

Lengva nustatyti, kada galima remontuoti, o kada jau būtina keisti stiklą. Jei įdaužos skersmuo yra iki 2,5 cm, o pati įdauža nutolusi nuo stiklo kraštų mažiausiai po 6 centimetrus – galima atlikti įdaužos remontą. Tačiau, jei įdauža yra vairuotojo regos lauke, stiklas yra skilęs – būtina atlikti stiklų keitimą. Alytuje yra profesionalus automobilių stiklų keitimo, remonto, ADAS kamerų kalibravimo „Carglass®“ centras, kuriame specialistai įvertins įdaužą ir pasiūlys optimalų sprendimą.

Kokios yra stiklų keitimo kainos?

Jei Jums reikalingas automobilio stiklo keitimas, susisiekite su mumis ir apibūdinkite problemą. Stiklų keitimo kainas (į jas neįtraukta stiklo ir reikalingų priedų vertė) rasite mūsų kainoraštyje. Kviečiame konsultuotis su „Carglass®“ specialistais telefonu 8 700 800 80.

Mūsų adresas:

Carglass® Alytus

Ūdrijos g. 1A, Alytus

Automobilių stiklų keitimas

Rezervuokite laiką paslaugai jau dabar!
close