• Automobilių stiklų keitimas Vilniuje

  „Carglass®“ profesionaliai pasirūpins pažeistu automobilio stiklu.

Automobilių stiklų keitimas Vilniuje


Automobilių stiklai, stiklų remontas, keitimas, į priekinį stiklą integruotų vaizdo kamerų kalibravimas – tai mūsų specializacijos sritis. Jei ieškote, kas tinkamai pasirūpins pažeistu automobilio stiklu Vilniuje, nedvejodami susisiekite su „Carglass®“.

Labai svarbu, kad automobilių stiklų keitimas būtų patikėtas patyrusiems specialistams, nes nuo atliktų darbų profesionalumo priklauso Jūsų saugumas. Vilnius – didžiausias Lietuvos miestas, todėl mūsų aptarnavimo centrai yra dviejose skirtingose sostinės vietose. Rezervuokite paslaugos laiką artimiausiame Jums „Carglass®“ padalinyje. Automobilio stiklų keitimas ar remontas visur bus atliktas kokybiškai ir greitai. Automobilį galėsite vairuoti jau tą pačią dieną.

Kodėl automobilių stiklų keitimas „Carglass®“  Vilniuje yra tinkamas pasirinkimas?

Tarptautinės korporacijos Belron® Group narystė suteikia mums daug pranašumų. Tai galimybė naudoti patentuotą technologiją, įrangą, įrankius, medžiagas, remtis įvairių šalių veiklos patirtimi, dalyvauti specializuotuose renginiuose. Naudojame unikalią stiklo remonto technologiją, ją taikant darbai užtrunka vos 30 min. Stiklui keisti naudojame Belron® Technical (inovacijų centro) sukurtus ir patentuotus įrankius (pavyzdžiui, Ezi-Wire) bei įrangą (pavyzdžiui, 1-TEK), kurie leidžia mūsų meistrams dirbti greitai ir profesionaliai.

Užtikriname platų automobilių stiklų pasirinkimą, nes dirbame su keliais stiklų gamintojais. Dažniausiai montuojame AGC, Pilkington, NordGlass, Shatterprufe, Saint-Gobain, Fuyao, Guardian, PPG Industries gamintojų stiklus. Visuose „Carglass®“ centruose montuojami transporto priemonių stiklai yra sertifikuoti ir atitinkantys aukščiausius kokybės standartus. Kiekvienas stiklas yra toks pat, kaip ir gamykloje sumontuotas originalas.

„Carglass®“ centruose dirba ilgametę patirtį turintys meistrai, kurie nuolat tobulėja, technologijos atnaujinimo atveju įgauna aukštesnę kvalifikaciją. Meistrai dirba vadovaudamiesi specialia Belron® way of fitting instrukcija, kurioje atsispindi visas technologinis procesas.

Vilniaus mieste galite pasinaudoti mobiliojo aptarnavimo paslauga ir išsikviesti meistrą – jis Jums patogiu laiku atvyks su visa reikalinga įranga ir suremontuos ar pakeis automobilio stiklą Jums patogioje vietoje.

Automobilių stiklų keitimo paslaugos profesionaliai bus suteiktos visuose „Carglass®“ centruose. Jus dominančio darbo kainą rasite mūsų kainoraštyje.

Kada reikalingas automobilio stiklų keitimas?

Įskilusį ar stipriai pažeistą stiklą keisti būtina. Nedideles įdaužas galima suremontuoti, jei įdaužos skersmuo yra iki 2,5 cm, pažeidimas nuo stiklo krašto nutolęs mažiausiai 6 cm ir nesiekia vairuotojo regėjimo lauko ribų.

Nebandykite tvarkyti pažeisto automobilio stiklo namuose, nes galite nepataisomai jį sugadinti. Jei kyla klausimų, norite pasikonsultuoti, skambinkite „Carglass®“ telefonu 8 700 800 80. Šiuo numeriu su mumis susisiekti gali tiek Vilniaus, tiek Kauno, tiek visų kitų Lietuvos miestų gyventojai. Mūsų specialistas išsiaiškins pažeidimo detales, identifikuos stiklo pažeidimą ir pasiūlys Jums tinkamą sprendimą.

Jeigu turite KASKO ar automobilio stiklų draudimą, būtinai mus informuokite.

Kodėl skyla automobilių stiklai?

Net ir pavyzdingi vairuotojai susiduria su transporto priemonių stiklų pažeidimais. Pagrindinė skilimų priežastis yra smulkios įdaužos, atsiradusios nuo akmenukų, kurie kelyje atšoka nuo šalia važiuojančių automobilių padangų ir atsimuša į Jūsų automobilio stiklą.

Kiti automobilių stiklų skilimus lemiantys veiksniai:

 • automobilio stiklas sumontuotas netinkamai, nesilaikant stiklo keitimo standartų;
 • netyčia paleistas valytuvų mechanizmas valytuvo šluotelės keitimo metu;
 • viduje esantys daiktai;
 • susidėvėję, stiklą braižantys valytuvai;
 • nekokybiškas stiklas;
 • eismo įvykis;
 • vagystė;

Kiek užtrunka automobilio stiklų keitimas?

Dirbame operatyviai, stengiamės būti lankstūs ir taikytis prie kliento. Taupydami Jūsų laiką ir siekdami efektyviai panaudoti turimus resursus kviečiame iš pradžių susisiekti su mumis telefonu arba internetu, kad galėtume identifikuoti Jūsų problemą, pasiūlyti sprendimą ir suplanuoti paslaugos teikimo vietą, datą ir laiką.

 • Lengvojo automobilio priekinio stiklo keitimas užtruks iki 2 val.: automobilio salono dezinfekavimas užtruks apie pusvalandį, stiklo keitimas – apie valandą, dar apie 30 min. teks palaukti, kol sukietės klijai. Per tą laiką spėsime sutvarkyti dokumentus.
 • Panoraminio stiklo keitimas yra sudėtingesnis, daugiau preciziškumo reikalaujantis darbas. Keitimas gali užtrukti ilgiau nei 3 val., nelygu automobilio modelis.
 • Autobuso stiklą keičia du meistrai, tai trunka iki 4 val.
 • Sunkvežimio stiklo keitimas trunka nuo 30 min. (jei tai šoninis stiklas arba priekinis stiklas su guma) iki 2 val. (klijuojant priekinį stiklą). Dar 2 val. sunkvežimio negalima eksploatuoti, kol sukietės klijai.
 • Namelio su ratais stiklo keitimo laikas yra individualus.

Pirmą parą po automobilio stiklo keitimo rekomenduojame transporto priemonę eksploatuoti atsargiai:

 • važiuoti saugiu greičiu;
 • vengti duobėtų kelių;
 • nestatyti nelygiame kelkraštyje, ant šaligatvio;
 • neplauti plovykloje;
 • pakeisto stiklo neliesti, nestumti iš vidaus.

Stiklų keitimo kainas (į jas neįtraukta stiklo ir reikalingų priedų vertė) rasite mūsų kainoraštyje.

Dar patogesnis automobilių stiklų keitimas: Vilnius turi mobiliojo aptarnavimo galimybę

Automobilių stiklų keitimas Vilniuje su „Carglass®“ yra ypač patogus, nes galite išsikviesti mobilųjį meistrą, kuris pakeis arba sutaisys Jūsų automobilio stiklą Jums patogioje vietoje. Darbai atliekami laikantis visų gamintojo instrukcijų, suteikiamos visos garantijos. Mobiliąją paslaugą galite užsisakyti paskambinę mums telefonu 8 700 800 80.

„Carglass®“ kainoraštis

 
PLAČIAU

„Carglass®“ atstovybės

 
PLAČIAU

Automobilių stiklų keitimas

Rezervuokite laiką paslaugai jau dabar!
close