• Automobilių stiklų keitimas Kaune

 

Automobilių stiklų keitimas Kaune – greita, paprasta, saugu.

Duobės Kauno gatvėse tampa seniai pamiršta praeitimi, tačiau netyčia po automobilio ratais patekęs net menkiausias akmenukas gali pažeisti automobilio stiklą. Jei taip nutiko, nedvejodami atvykite į Kauno mieste įsikūrusius „Carglass®“ klientų aptarnavimo centrus.

Automobilių stiklai yra mūsų specializacijos sritis. Esame sukaupę ilgametę įvairiausių automobilių stiklų keitimo patirtį, todėl stiklų keitimas Kaune atliekamas patyrusių šios srities specialistų. Stiklai keičiami laikantis griežtų instrukcijų, naudojamos aukštos kokybės medžiagos. Visa tai leidžia suteikti ilgalaikę atliktų darbų garantiją.

Kodėl automobilio stiklų keitimas turi būti atliktas profesionaliai?

Priekinis automobilio stiklas nėra vien tik apsauga nuo lietaus, vėjo ar vabzdžių. Sparčiai tobulėjant technologijoms, automobilio stiklas tapo labai svarbia konstrukcine kėbulo dalimi, kuri, jei tinkamai sumontuota, užtikrina transporto priemonės konstrukcijos tvirtumą ir atsparumą.

Ar žinojote, kad nuo priekinio stiklo priklauso beveik 1/3 automobilio konstrukcijos tvirtumo? Prastai sumontuotas priekinis stiklas susidūrimo metu gali tapti ne tik stogo deformacijos, bet ir nelaimingo atsitikimo padarinių priežastimi. Stiklo keitimo tiekėją rinkitės atsakingai, nes nuo darbo profesionalumo priklauso Jūsų saugumas kelyje. Visiems besirūpinantiems savo transporto priemone žinotina, kad „Carglass®“ automobilių stiklų keitimas Kaune vyksta sklandžiai ir nepriekaištingai.

„Carglass®” stiklų keitimas Kaune.  Greitai ir kokybiškai pakeisime bet kurį stiklą.

Automobilių stiklų keitimas Kaune atliekamas visų markių ir modelių lengviesiems automobiliams, visureigiams, mikroautobusams, sunkvežimiams, nameliams su ratais ir autobusams.

Net jei Kaunas yra miestas, į kurį Jūs atvykote tik trumpam, bet netikėtai įskilo Jūsų automobilio stiklas, nesijaudinkite, autostiklų keitimas greitai ir kokybiškai gali būti atliktas bet kuriame „Carglass®“ klientų aptarnavimo centre.

Jei nuspręsite ieškoti automobilio priekinio stiklo keitimo, automobilio galinio stiklo keitimo ar automobilio šoninių stiklų keitimo paslaugos Kaune, susiekite su „Carglass®“ – visada Jums padėsime.

Ilgametės patirties turintys „Carglass®“ specialistai pasirūpins, kad Jūsų automobilio stiklo pažeidimo problema Kaune būtų išspręsta sklandžiai, automobilių stiklų keitimas atliktas greitai ir profesionaliai, ir Jūs galėtumėte ramiai tęsti kelionę.

Kas sąlygoja „Carglass®“ atliekamų stiklo keitimo darbų kokybę?

Auto stiklų keitimas nepriklauso nuo miesto, kuriame įsikūrusios remonto dirbtuvės. Tai gali būti ir Kaunas, Vilnius, Klaipėda, Panevėžys, Šiauliai ar Marijampolė. Svarbūs darbo kokybės aspektai – darbus atliekančių meistrų profesionalumas, žinios bei patirtis. Ne mažiau reikšmės turi naudojamų medžiagų kokybė ir technologiniai darbo proceso ypatumai. Taigi stiklo keitimo kokybė priklauso nuo specialistų kompetencijos, medžiagų ir įrangos kokybės, darbo technologijos. Visuose „Carglass®“ klientų aptarnavimo centruose taikomi vienodi klientų aptarnavimo standartai. Užtikriname, kad „Carglass®“ specialistai tinkamai pasirūpins Jūsų transporto priemonės stiklais, pakonsultuos, suteiks su stiklo remontu ar keitimu susijusią informaciją ir kokybiškai suteiks visas reikalingas paslaugas.

Bendradarbiaujame su patikimais stiklų gamintojais, patyrę darbuotojai stiklo keitimo proceso metu vadovaujasi standartizuotomis taisyklėmis ir griežtai laikosi gamintojo technologinių reikalavimų. Patikiname Jus, kad automobilių stiklų keitimas Kaune, kaip ir kituose miestuose, bus atliktas greitai ir kokybiškai. Garantuojame, kad kiekvieno mūsų pakeisto stiklo kokybė prilygsta gamyklos sumontuotam originalui. Dažniausiai montuojame gamintojų AGC, Pilkington, NordGlass, Shatterprufe, Saint-Gobain, Fuyao, Guardian bei PPG Industries stiklus.

Stiklo keitimo procesas priklauso nuo:

  • transporto priemonės tipo (lengvasis automobilis, sunkvežimis, autobusas, namelis su ratais);
  • stiklo pozicijos (priekinis, šoninis, galinis, panoraminis);
  • stiklo modelio;
  • stiklo komplektacijos ir ardomų dalių skaičiaus (šildymas, davikliai, galinio vaizdo veidrodėliai, turintys papildomų funkcijų, kameros ir pan.);
  • pakeisto stiklo darbų profesionalumo (jei stiklas buvo keistas);
  • automobilio kėbulo būklės (svarbu, kad nebūtų rūdžių);
  • stiklo dydžio.

Kaip tinkamai prižiūrėti automobilio stiklus?

Per ilgametę darbo praktiką pastebėjome, kad, atsižvelgdami į besikeičiančius metų laikus, vairuotojai suskumba laiku pakeisti ratus, patikrinti automobilio techninę būklę, tačiau pažeistą automobilio stiklą dažnai praleidžia pro akis. Kartais su trūkusiu stiklu važinėja metų metus manydami, jog tai smulkmena. Tačiau taip tikrai nėra. Automobilio stiklais reikia rūpintis lygiai taip pat, kaip kitomis automobilio sudėtinėmis dalimis. Automobilio stiklas – tai matomumą užtikrinanti detalė, nuo kurios priklauso Jūsų saugumas kelyje.

Apžiūrėdami stiklus atkreipkite dėmesį į valytuvus. Nuo valytuvų šluotelių priklauso stiklo valymo kokybė, matomumas pro priekinį stiklą vaizdas, o tai yra nepaprastai aktualu važiuojant per lietų, sningant, ypač tamsiuoju paros metu. Siekdami išvengti nemalonių pasekmių, nepamirškite reguliariai keisti stiklų valytuvų šluoteles. Rekomenduojame tai atlikti pasibaigus žiemos šalčiams. Šaltuoju metų laikotarpiu būdingas stiprus temperatūros svyravimas neigiamai veikia valytuvų šluotelių gumos paviršių: guma pradeda skilinėti, į atsiradusius plyšius patenka nešvarumų, kurie gali subraižyti stiklą, taigi nukenčia stiklo valymo kokybė.

Transporto priemonių vairuotojams primename – labai svarbu naudoti kokybiškas priemones, skirtas apledėjusiam stiklui valyti, kad jos apsaugotų stiklą valymo metu. Norint išvengti subraižymo, rekomenduojame stiklą pašildyti ir tik ledui atitirpus pradėti stiklo valymo procesą.

Viena dažniausių automobilių stiklų keitimo priežasčių – tai laiku nesutvarkytos stiklo įdaužos. Ilgametė „Carglass®“ darbo praktika rodo, jog vairuotojai linkę ignoruoti nedidelius stiklo pažeidimus. Tačiau laikui bėgant iš pradžių smulkūs ir vos pastebimi pažeidimai plečiasi ir didėja, apimdami didžiąją automobilio stiklo dalį. Tad laiku nesutvarkyta kad ir mažytė įdauža gali nulemti kur kas brangiau kainuojančius stiklo keitimo darbus.

Svarstote, kaip išspręsti stiklų keitimo klausimą?

Nesijaudinkite, „Carglass®“ Jums padės. Profesionaliai Jus aptarnausime visuose „Carglass®“ centruose. Ar tai būtų Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Panevėžys, Šiauliai, ar Marijampolė – stiklų keitimas bus atliktas greitai, kokybiškai, su garantija.

Jei Jus domina automobilio stiklų keitimo kaina ar kyla kitų, su stiklo keitimu susijusių klausimų, kviečiame su mumis susisiekti. Patyrę „Carglass®“ specialistai suteiks profesionalią konsultaciją automobilių stiklų keitimo tema ir atsakys į Jums rūpimus klausimus. Skambinkite telefonu 8 700 800 80. arba rezervuokite paslaugos laiką internetu bet kuriame „Carglass®“ klientų aptarnavimo centre.

Išskirtinį dėmesį teikiame atliekamų darbų kokybei, nes mums rūpi Jūsų saugumas.

Bandras „Carglass®“ kainoraštis

 
PLAČIAU

„Carglass®“ atstovybės

 
PLAČIAU

Automobilių stiklų keitimas

Rezervuokite laiką paslaugai jau dabar!
close