• Automobilių stiklų keitimas Klaipėdoje

 

Automobilių stiklų keitimas Klaipėdoje – greitas ir kokybiškas

Kokybiški ir švarūs automobilio stiklai – viena svarbiausių eismo saugumą užtikrinančių sąlygų, ypač esant nepalankioms orų sąlygoms – lyjant ar sningant, kai matomumas kelyje daug prastesnis. Vairuojant automobilį su pažeistais stiklais, kurių optinės savybės prastesnės, sunku įžiūrėti kelią ir laiku tinkamai reaguoti, išvengiant avarinės situacijos.

Jei atvykote į Klaipėdą atostogauti, darbo reikalais arba gyvenate uostamiestyje ir netikėtai įskilo automobilio stiklas, nedelskite – kreipkitės į „Carglass®“. Automobilių stiklų keitimas bus atliktas greitai ir kokybiškai. „Carglass®“ specialistai dirba profesionaliai: išsiaiškins Jūsų situaciją ir pasiūlys geriausią įmanomą sprendimą, labiausiai atitinkantį Jūsų poreikius. Klaipėda gali tapti ne tik Jūsų darbo ar atostogų, tačiau ir kokybiško automobilio stiklo remonto ar keitimo vieta.

Kada automobilio stiklo keitimas yra būtinas?

Nuo automobilio stiklo pažeidimų negali apsaugoti nei geriausi keliai, nei tvarkingas elgesys kelyje. Įdaužtą stiklą galima suremontuoti, tačiau jei stiklas skilęs, jį būtina pakeisti nauju. Kokybiškai suremontuoti skilimo neįmanoma. Mes to nedarome ir nesiūlome Jums ieškoti servisų, kurie tuo užsiima.

Priežastys, dėl kurių skyla transporto priemonių stiklai

Dažniausia stiklų skilimų priežastis – įdauža. Jei jos skersmuo ne didesnis nei 2,5 cm, galėsime pasiūlyti stiklo remontą. Taip pat labai svarbu atkreipti dėmesį į pažeidimo vietą: jei įdauža yra vairuotojo regėjimo lauke arba labai arti stiklo krašto (iki 6 cm), remontuoti negalima. Stiklų įdaužos dažniausiai atsiranda dėl kelyje pasitaikančių smulkių akmenukų. Šalia riedančių automobilių padangos pakelia juos nuo kelio dangos ir jie, įgavę pagreitį, trinkteli į Jūsų automobilio stiklą (dažniausiai pažeidžiami priekiniai stiklai). Net ir pačias mažiausias įdaužas būtina kuo greičiau remontuoti, nes tik laiko klausimas, kada jos virs skilimais.

Eksploatuoti automobilio su skilusiu stiklu negalima. Bandymas nekokybiškai užmaskuoti stiklo skilimą yra toks pat nusižengimas, kaip kitų saugumo reikalavimų kelyje nesilaikymas: saugos diržų nesisegimas, žibintų nejungimas ar oro pagalvių atsisakymas. Pažeistas priekinis stiklas trukdo vairuotojui aiškiai matyti kelią, gali tapti avarinę situaciją kelyje sukeliančiu veiksniu. Suskilęs stiklas gali neatlikti atraminės saugos funkcijos susidūrimo su kita transporto priemone metu.

Kitos galimos automobilio stiklo skilimo priežastys:

  • smulkūs autoįvykiai;
  • automobilio vagystės metu;
  • nusidėvėję valytuvai;
  • nekokybiškai sumontuotas stiklas.

Automobilio stiklų keitimas bus paprastas ir greitas, jei atvyksite į vieną iš mūsų įmonės filialų, įsikūrusių visoje Lietuvoje (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Panevėžys, Šiauliai, Marijampolė). Jei nesate tikras, koks rimtas Jūsų automobilio stiklo pažeidimas, ir nežinote, kaip elgtis toliau, skambinkite „Carglass®“ telefonu 8 700 800 80. Mūsų specialistai viską išsiaiškins ir pasiūlys Jums tinkamą sprendimą.

Kodėl verta rinktis „Carglass®“?

Kokybiška. Operatyvu. Patikima.

Automobilių stiklų keitimas ir remontas yra pagrindinė „Carglass®“ specializacija. Mes nuolat keliame savo meistrų kompetenciją, siekiame aukščiausių kokybės standartų, teikdami pirmenybę Jūsų saugumui kelyje.

Deja, dažnas automobilio savininkas vis dar nepaiso saugumo reikalavimų ir delsia keisti automobilio stiklus iki kritinio momento, kai matomumas pro priekinį stiklą tampa labai prastas. Taip elgtis nederėtų. Laiku pakeisti automobilių stiklus taip pat svarbu, kaip ir žiemines padangas.

Automobilių stiklų keitimas atliekamas visoje Lietuvoje. Klaipėda yra viena iš „Carglass®“ įmonės filialų vietų. Mūsų paslaugų kainas rasite kainoraštyje.

Užtikriname, kad mūsų pakeistas stiklas patvarumu ir kokybe nesiskirs nuo gamykloje sumontuoto automobilio stiklo. Pakeitę stiklus, atliksime kameros kalibravimą automobiliams, kurių priekiniame stikle integruota vaizdo kamera. Keisdami automobilių stiklus profesionaliai kalibruojame skirtingų automobilių markių ADAS sistemas (angl. ADAS – advanced driver assistance systems). Dauguma naujų automobilių turi ADAS įrangą.

Kiek užtrunka automobilių stiklų keitimas?

Ilgiausiai mūsų meistrai užtruks prie autobuso stiklų ir lengvojo automobilio panoraminių stiklų. Stiklų keitimas nameliui su ratais yra labai individualus. Bet kokiu atveju nelaikysime Jūsų automobilio ilgiau nei būtina ir savo transporto priemonę galėsite vairuoti jau tą pačią dieną. Visuose „Carglass®“ klientų aptarnavimo centruose naudojame itin patvarius ir kokybiškus klijus, kurių kietėjimo trukmė apie 30 min. (Klaipėda – ne išimtis). Būtent tiek dar turėsite palaukti atlikus stiklo keitimo darbus.

  • Lengvojo automobilio stiklų keitimas trunka apie 2 val.
  • Panoraminio stiklo keitimas gali užtrukti ilgiau nei 3 val.
  • Autobuso stiklo keitimą du meistrai atliks per 4 val.
  • Sunkvežimio stiklui pakeisti prireiks nuo 30 min. iki 2 val. (ir dar 2 val., įklijavus stiklą, sunkvežimis turi stovėti).

Kviečiame susisiekti su mūsų specialistais kontaktuose nurodytu telefono numeriu arba rezervuoti paslaugos laiką internetu.

Automobilių stiklų keitimas

Rezervuokite laiką paslaugai jau dabar!
close