• Automobilių stiklų keitimas Utenoje

Automobilių stiklų keitimas Utenoje


Įdužo ar skilo Jūsų automobilio stiklas? Nesijaudinkite, rūpestingai išspręsime šį klausimą. Profesionalus automobilių stiklų keitimas Utenoje – jau galimas su „Carglass®“!

Patikėkite autostiklų keitimą „Carglass®“ specialistų komandai. Juk tvarkingas, tinkamai sumontuotas, automobilio stiklas užtikrina gerą matomumą, vieną svarbiausių saugaus vairavimo sąlygų. Sklandų klientų aptarnavimą bei automobilių stiklų keitimo kokybę lemia ne tik specialistų kompetencija, patirtis, kokybiškų medžiagų panaudojimas, bet ir moderniųjų technologijų pažinimas, jų integravimo į veiklą greitis bei pačio aptarnavimo proceso tinkamas valdymas. „Carglass®“ klientų aptarnavimo centruose automobilių stiklai keičiami ir remontuojami griežtai laikantis nustatytų technologinių reikalavimų. Darbuotojams sudaromos nuolatinio tobulėjimo sąlygos. Todėl darbams, atliktiems „Carglass®“ tinkle, suteikiama ilgalaikė garantija. Stiklų keitimas Utenoje iš anksto derinamas su klientu, planuojamas kliento pageidaujamu laiku. Dirbama operatyviai ir profesionaliai.

Kodėl verta rinktis „Carglass®“?

Jei nežinote, ar Jūsų automobilio stiklo pažeidimas yra remontuotinas, ar stiklą būtina keisti nauju, pasikonsultuokite su „Carglass®“ specialistais arba atvykite į vieną iš mūsų aptarnavimo centrų, kur meistrai apžiūrėję stiklo sugadinimą įvertins įdaužos remonto galimybę ar stiklo keitimo būtinumą. Nedidelias stiklo įdaužas (pvz. įdaužimus, kuriuos palieka ant stiklo akmenukai) galima suremontuoti, tačiau jeigu stiklas įskilo, skilimas išplito, susidarė trūkis, stiklą būtina keisti nauju. Patiems, namų sąlygomis, imtis tokio darbo nerekomenduojame, nes taip galite ne tik nepataisomai sugadinti savo automobilio stiklą, tačiau ir susižeisti. Patikėkite automobilių stiklų remontą bei keitimą specialistams. Renkatės Jūs, tad pasirinkite klientų pasitikėjimą pelniusius specialistus.

Kiek užtrunka automobilio stiklo pakeitimas?

Ilgametė patirtis, profesionalūs meistrai, aukščiausia darbų kokybė, moderniausios technologijos, operatyvumas ir požiūris į klientą. Mums svarbus kiekvienas klientas, todėl atsakingai reaguojame į kiekvieną darbą ir siekiame užtikrinti tik geriausią patirtį.

„Carglass®“ centruose montuojame tik sertifikuotus, aukščiausius kokybės standartus atitinkančius stiklus. Dažniausiai montuojame AGC, Pilkington, NordGlass, Shatterprufe, Saint-Gobain, Fuyao, Guardian, PPG Industries gamintojų stiklus.

Automobilio stiklo remonto, keitimo ar kameros, integruotos į priekinį automobilio stiklą, kalibravimo kainą rasite mūsų kainoraštyje.

Pastaba. Kainoraštyje nurodyta tik darbo kaina. Keitimo atveju prie darbo kainos prisidės dar stiklo ir priedų, jei tokie bus reikalingi, kaina. Stiklo kaina skirsis priklausomai nuo automobilio markės, modelio, stiklo komplektacijos.

Kiek užtrunka automobilio stiklo pakeitimas?

Dirbame operatyviai, taupydami Jūsų laiką. Norėdami sužinoti tikslų stiklo pakeitimo ar remonto atlikimo laiką kviečiame iš pradžių susisiekti su mumis telefonu arba internetu, kad „Carglass®“ specialistas, gavęs daugiau informacijos apie pažeidimo pobūdį pasiūlytų sprendimo galimybes. Pokalbio telefonu metu būtų identifikuotas pažeidimas, parinktas tinkamas būtent Jūsų automobiliui stiklas (jei stiklo pakeitimas būtų būtinas) bei suplanuotas stiklo keitimas arba remontas (jei pažeidimas būtų remontuotinas) Jums patogiu laiku bet kuriame „Carglass®“ klientų aptarnavimo centre visoje Lietuvoje.

Lengvojo automobilio priekinio stiklo keitimas dažniausiai užtrunka iki 3 val., šoninio stiklo keitimas – iki 1,5 val., galinio stiklo keitimas – iki 3 val., įdaužos remontas – iki pusvalandžio.

„Carglass®“ – profesionalus automobilių stiklų remontas, keitimas, išmaniųjų sistemų derinimas Jūsų saugioms kelionėms!

„Carglass®“ – profesionalus automobilių stiklų remontas, keitimas, išmaniųjų sistemų derinimas Jūsų saugioms kelionėms!

Automobilių stiklų keitimas

Rezervuokite laiką paslaugai jau dabar!
close