Ką daryti įskilus automobilio stiklui?

Kokybiškai suremontuoti skilusio stiklo neįmanoma. Jeigu automobilio stiklas įskilo, jį reikia keisti. Susisiekite su mumis telefonu darbo metu arba rezervuokite paslaugos laiką internetu bet kuriuo Jums tinkamu laiku. „Carglass®“ skambučių centras priima skambučius iš visos Lietuvos. Pokalbio metu specialistai identifikuos Jūsų automobilio stiklo pažeidimą. Jums bus pasiūlytas geriausias sprendimas, įvardinta kaina ir suplanuotas stiklo keitimo laikas bet kuriame mieste, kuriame yra „Carglass®“ klientų aptarnavimo centras.
Jeigu Jūsų automobilio stiklas įskilo, pasitikrinkite, ar turite automobilio stiklų apsaugą apimantį draudimą (KASKO arba automobilio stiklų draudimas). Jei turite, praneškite mums ir mes pasirūpinsime visais draudimo formalumais. Skilusio ar kitaip neremontuojamai pažeisto stiklo keitimo atveju draudimo sąlygos gali varijuoti (rasite jas savo draudimo polise). Automobilio stiklo keitimui kartais gali būti taikoma išskaita (franšizė).
Jei draudimo automobilio stiklams neturite, mes būtinai rasime optimalų Jūsų atvejui tinkantį sprendimą.
Prieš skambindami į „Carglass®“ skambučių centrą, atidžiai apžiūrėkite stiklo pažeidimą, atkreipkite dėmesį į pažeidimo dydį, pobūdį ir vietą, kad galėtumėte atsakyti į specialisto klausimus. Jei tai tik įdauža, bus įvertinta stiklo remonto galimybė, o jei skilimas – stiklą teks keisti.
Transporto priemonių stiklai yra trapiausia konstrukcijos dalis. Stiklų pažeidimų pasitaiko gana dažnai net ir tvarkingai vairuojant. Per metus atliekame daugiau 14 000 automobilių stiklų keitimo bei remonto darbų. Daugiau kaip 95 proc. šių darbų susiję su priekinių automobilių stiklų pažeidimais. Autostiklai, kuriuos siūlome savo klientams, yra sertifikuoti, skirti įvairioms transporto priemonėms ir atitinka originalios įrangos gamintojų kokybės standartus.
Keičiame įvairių transporto priemonių stiklus: lengvųjų automobilių, sunkvežimių, autobusų, namelių su ratais ir t. t. Rūpinamės visais būtinais administraciniais draudimo formalumais. Stiklo keitimo darbų sudėtingumas ir kaina priklauso nuo transporto priemonės tipo, stiklo pozicijos, modelio, komplektacijos, transporto priemonės būklės, stiklo dydžio. Ilgiausiai užtrunka ir sudėtingiausi yra panoraminių ir autobusų stiklų keitimo darbai. Vilniaus mieste galite pasinaudoti mobiliojo aptarnavimo galimybe – „Carglass®“ meistras atvyks į Jūsų pageidaujamą vietą ir suremontuos ar pakeis pažeistą automobilio stiklą. Automobilių stiklų keitimo kainas rasite mūsų kainoraštyje. Atkreipkite dėmesį, kad kainoraštyje nėra įtrauktos stiklo ir priedų kainos, nes jos gali skirtis net vieno modelio tokios pat markės automobiliui, o priedai naudojami pagal konkretų poreikį.
Pastebėjus bet kokį automobilio stiklo pažeidimą, rekomenduojame nedelsti – iš karto susisiekti su mumis ir susitarti dėl stiklo remonto ar keitimo. „Carglass®“ atsakingai pasirūpins Jūsų automobilio stiklais. Skambinkite mums telefonu 8 700 800 80 arba rezervuokite paslaugos laiką artimiausiame „Carglass®“ klientų aptarnavimo centre internetu.

Automobilių stiklų keitimas

Rezervuokite laiką paslaugai jau dabar!
close