• Kas sudaro stiklo taisymo kainą?

    Stiklo taisymo kaina priklauso nuo pažeidimo dydžio, stiklo tipo bei vietos. Visuomet teikiame pirmenybę stiklo įdaužos remontui, o ne stiklo keitimui, nes tai daug palankesnis gamtai sprendimas.

Kainos


Teikiame pirmenybę stiklo įdaužos remontui. Tai palankus Jums bei draugiškas aplinkai sprendimas.  Stiklą keičiame tik tuomet, kai tai yra būtina, t.y. kai remontas dėl tam tikrų priežasčių nėra įmanomas arba įdauža jau virto įtrūkimu.

Stiklo taisymo (remonto ar keitimo) paslaugos kaina priklauso nuo trijų veiksnių:

  • stiklo pažeidimo dydžio, ar tai maža įdauža, ar didesnis įtrūkis?
  • koks stiklas pažeistas?
  • draudimo ir draudimo sutarties franšizės.

Naudojantis „Carglass®” paslaugomis ir kreipiantis į mus dėl stiklo taisymo darbų, Jums nereikia papildomai kreiptis į draudimo bendrovę. Mes patys derinsime su draudimo bendrove visus draudiminius stiklo žalos formalumus.

Informuokite apie stiklo pažeidimą


Jei norite pas mus užsakyti stiklo įdaužos remonto ar stiklo keitimo paslaugą, galime padėti Jums ir pateikti draudimo bendrovei žalos pranešimą. Tereikia pranešime nurodyti draudiminio įvykio datą ir vietą bei trumpai apibūdinti aplinkybes, kuriomis stiklas buvo pažeistas. Mes perduosime informaciją draudimo bendrovei ir susitarsime dėl atsiskaitymo sąlygų.

„Carglass®“ kainos

 
PLAČIAU

„Carglass®“ klientų aptarnavimo centrai

 
PLAČIAU

Automobilių stiklų keitimas

Rezervuokite laiką paslaugai jau dabar!
close