• Kalibravimas

    Ar Jūsų automobilis turi gamyklinę vairavimo pagalbos sistemą (ADAS)?

Vairavimo pagalbos sistemos kalibravimas


Savo klientų saugumui kelyje teikiame išskirtinį dėmesį. Automobilių technologijoms tobulėjant, į priekinį automobilio stiklą gamintojai integruoja vis daugiau vairavimo saugumą ir patogumą užtikrinančios įrangos – pradedant autonominio avarinio stabdymo jutikliais bei vaizdo kameromis ir baigiant kelio ženklų atpažinimo sistemomis ar projekciniais ekranais.

Pažangiosios pagalbos vairuotojui sistemos (angl. ADAS – advanced driver assistance systems) montuojamos į daugelį šiuolaikinių automobilių.

Jei turite automobilį su gamykline vairavimo pagalbos sistema ADAS, nerimauti nebereikia. Pakeitę priekinį stiklą, sukalibruojame pažangiąsias pagalbos vairuotojui sistemas atsižvelgdami į automobilių gamintojų rekomendacijas, kad kelyje jos veiktų tinkamai ir galėtų užtikrinti vairuotojo bei keleivių saugumą.

Naudojame universalią ADAS kalibravimo įrangą. Jos kompiuterinė programa ir duomenų bazė yra nuolat papildoma naujausia gamintojų teikiama informacija. Todėl galime suderinti ant įvairių markių ir modelių automobilių stiklų montuojamas daugiafunkces aplinką fiksuojančias vaizdo kameras ir jutiklius.

  • Statinis kalibravimas – 129-189 EUR
  • Dinaminis kalibravimas – 129-189 EUR

Carglass® kainos

 
PLAČIAU

Carglass® klientų aptarnavimo centrai

 
PLAČIAU

Automobilių stiklų keitimas

Rezervuokite laiką paslaugai jau dabar!
close