• Bosch valytuvai automobiliams.

„Bosch“ valytuvai automobiliams


Kokybiški automobilių valytuvai – būtina transporto priemonės detalė

Nuo to laiko, kai 1903 metais buvo išrasti pirmieji valytuvai, jie, kaip ir automobiliai, smarkiai patobulėjo. Šiuo metu valytuvai yra būtina gerą matomumą kelyje užtikrinanti visų transporto priemonių detalė.

Vairuotojai žino, koks svarbus geras matomumas, ypač nepalankiomis orų sąlygomis. Lietus, sniegas, dulkės – visa tai padengia Jūsų automobilio stiklą iš išorės ir neleidžia matyti, kas vyksta aplinkui. Dėl šios priežasties kokybiški automobilių valytuvai tampa labai reikšmingi visoms transporto priemonėms. Susidėvėję ir blogai savo funkciją atliekantys valytuvai automobiliams ne tik prastai valo stiklą, bet gali jį subraižyti, taip pat dažnai jie ima skleisti erzinančius garsus, kurie trikdo vairuotoją ir atitraukia jo dėmesį nuo kelio.

Nusidėvėję automobilių valytuvai yra viena iš priežasčių, kodėl pažeidžiami stiklai. Tiek jų keitimas, tiek remontas suteikia papildomų rūpesčių, kurių kiekvienas vairuotojas norėtų išvengti. Pakeisti automobilio valytuvus yra žymiai pigiau ir paprasčiau.

Jei vairuosite automobilį, kurio valytuvai veikia netinkamai, Jus sustabdę pareigūnai gali panaikinti techninės apžiūros galiojimą. Dauguma gamintojų rekomenduoja valytuvus keisti du kartus per metus, tai yra pavasarį ir rudenį, tačiau vairuotojai tai daro rečiau. Atlikti tyrimai rodo, kad Europoje vidutinis valytuvų tarnavimo laikas yra apie 2,6 metų. Kraštuose, kur vairavimo sąlygos sudėtingesnės, jie keičiami dažniau.

Berėmiai automobilių valytuvai „Bosch“ – vienas geriausių pasirinkimų

Visuose Carglass® klientų aptarnavimo centruose galite įsigyti „Bosch Aerotwin“ valytuvų priekinio stiklo šluoteles. Būtent per priekinį stiklą daugiausia žiūrima ir jo optinės savybės ypač svarbios. Visi mūsų klientai, kurie nors kartą išbandė „Bosch Aertwin“, patvirtins, jog tai patys kokybiškiausi valytuvai automobiliams, kokius šiuo metu galima rasti rinkoje. Šių valytuvų konstrukcijoje nėra įprastinių šarnyrinių svirtelių – jos pakeistos lanksčiosiomis spyruoklinėmis metalinėmis juostelėmis.

„Bosch” valytuvai – šiuolaikinių technologijų gaminys

„Bosch” valytuvai, „Bosch Aerotwinšluotelės su spyruokline metaline juostele gerai žinomi ne tik Lietuvos vairuotojams. Šios šluotelės tiksliai prisitaiko prie priekinio stiklo ir nepalieka oro tarpų. Sąlyčio slėgis tolygiai pasiskirsto per visą valytuvo gumos ilgį. Esant tokiai konstrukcijai stiklas nuvalomas labai švariai.

Valytuvai „Bosch Aerotwin”:

  • patikimi ir funkcionalūs net važiuojant didesniu greičiu;
  • dėl aerodinaminės konstrukcijos gerai nuvalomas stiklas net atšiauriomis orų sąlygomis;
  • individualizuotas spyruoklinis bėgelis užtikrina optimalų prigludimą prie stiklo per visą valytuvo ilgį;
  • be dryžių valo tiek drėgną, tiek sausą stiklą;
  • lanksti plieninė Evodium juostelė pagaminta taip, kad „Bosch” valytuvai tiktų visiems automobilių modeliams;
  • ilgiau tinkami naudoti;
  • atsparesni tiek esant didesniam karščiui, tiek šalčiui;
  • dirba tyliau nei įprasti valytuvai;
  • dėl ypatingos konstrukcijos ir tolygaus prisispaudimo prie stiklo nusidėvi vienodai per visą ilgį;
  • lengvai ir greitai keičiami.

Valytuvai Bosch dažniausiai domina tuos vairuotojus, kurie važinėja naujesniais automobiliais. Modernesnėms transporto priemonėms dėl jų konstrukcijos paprastai tinka būtent berėmiai valytuvai. Tik Carglass® aptarnavimo centruose galėsite rasti valytuvų „Bosch Aerotwin“ šluoteles už patrauklią kainą. Parinksime valytuvus kiekvienam automobiliui. Valytuvų kaina mūsų padaliniuose nepriklausys nuo automobilio markės, modelio bei metų. Carglass® centruose automobilio priekinio stiklo valytuvų šluotelių kaina siekia vos 46 eurus. Rekomenduojame įsigyti būtent valytuvų „Bosch Aerotwin“ šluoteles, nes jos išsiskiria dėl aukštos kokybės, ilgaamžiškumo, suteikia matomumo komfortą vairuojant.

Kaip išsirinkti valytuvus?

Ne vienus metus važinėjantiems tuo pačiu automobiliu tai padaryti labai lengva. Jei renkatės pirmą kartą, išmatuokite, kokio ilgio valytuvai Jums reikalingi. Taip pat atkreipkite dėmesį, kaip tvirtinama valytuvo šluotelė. Daugelyje naujesnių automobilių abiejų valytuvų ilgis būna skirtingas. Be specialistų pagalbos gana sudėtinga parinkti automobilio valytuvus.

Atvykite į Carglass® klientų aptarnavimo centrus ir mūsų meistrai Jums parinks tinkamus valytuvus. „Bosch” yra žinomas prekės ženklas, jo produkcija pasitikime ir siūlome savo klientams. Berėmiai „Bosch Aerotwin” valytuvai išsiskiria plokščiąja valymo sistema. Tai svarbus gamintojo išradimas, padaręs automobilių stiklų valymo sistemų inovacijos pradžią. Šluotelės valomoji dalis pagaminta iš specialios gumos Power Protection Plius, dėl to „Bosch” valytuvai  stiklą  valo tyliai ir nepriekaištingai.

Kokie veiksniai pagreitina valytuvų dėvėjimąsi?

Lietuvos keliai nėra švarūs, žiemą juose dažnai gausu druskos. Dulkės, purvas, kiti nešvarumai, drėgmė ir druska pakliūva tiek ant stiklų, tiek ant valytuvų ir juos po truputį ardo. Berėmių „Bosch” valytuvų privalumas tas, kad net ir po šaltos žiemos nakties jų prigludimas prie stiklo nekinta. Rėminiai valytuvai apledėja, o besiplečiantis ledas susilpnina prispaudžiamąją spyruoklę ir karkasą (juos tenka keisti).

Didžiausia klaida, kokią galite padaryti žiemos metu, – įjungti valytuvus, prieš tai nenugramdę apšalusio automobilio stiklo. Toks valymas gali stipriai sutrumpinti jų tarnavimo laiką.

Kokybiškus „Bosch” valytuvus galite įsigyti visuose Carglass® klientų aptarnavimo skyriuose.

Automobilių stiklų keitimas

Rezervuokite laiką paslaugai jau dabar!
close