Kaip apsaugoti įtrūkusį stiklą?

Įvairių transporto priemonių stiklų pažeidimų pasitaiko gana dažnai, taip dažnai, kad automobilių stiklų remontas ir keitimas tapo mūsų kasdienybe.
Galimybė remontuoti stiklą priklauso nuo pažeidimo tipo, vietos ir dydžio. „Carglass®“ centruose tvarkome tik tokias stiklo įdaužas, kurių skersmuo ne didesnis nei 2,5 cm. Didesnių įtrūkimų kokybiškai ir patikimai suremontuoti nepavyks. Todėl nerekomenduojame ieškoti įmonių, teikiančių tokias paslaugas. Kokybiškas skilusio stiklo remontas nėra įmanomas. Be to, eksploatuoti automobilį su nekokybiškai sutvarkytu stiklu pavojinga. Įskilusį stiklą būtina pakeisti nauju.
Pastebėjus bet kokį transporto priemonės pažeidimą, rekomenduojame nedelsti ir kreiptis į kvalifikuotus specialistus. Stiklas ne tik užtikrina gerą matomumą, bet ir atlieka automobilio kėbulo konstrukcijos standumo funkciją. Autoavarijos metu automobilio stiklas yra kaip išsiskleidusios oro pagalvės atrama, mažina vairuotojo ir keleivių sužeidimo riziką, atlieka ir apsauginę funkciją.
Vilniuje ir apylinkėse galima pasinaudoti mobiliuoju aptarnavimu, iškviesti „Carglass®“ meistrą į Jums patogią vietą. Jums nereikės pristatyti automobilio į dirbtuvę. Tai patogu ir taupo Jūsų laiką. Kol meistras darbuosis prie Jūsų automobilio, Jūs galėsite užsiimti kita veikla. Automobilio stiklo remonto ar keitimo paslauga Jūsų pasirinktoje vietoje bus suteikta taip pat kokybiškai kaip „Carglass®“ aptarnavimo centre.
Jei į „Carglass®“ klientų aptarnavimo centrą savo automobilį su įtrūkusiu stiklu nuspręsite pristatyti patys, pasirūpinkite stiklo įdaužos apsauga nuo purvo ir drėgmės – užklijuokite pažeistą vietą skaidre lipniąja juostele. Pažeistos vietos neplaukite, nekrapštykite, susisiekite su „Carglass®“, rezervuokite paslaugos laiką ir atsargiai keliaukite iki pasirinkto padalinio.
Net ir, atrodytų, menkas automobilio stiklo pažeidimas turi būti kuo greičiau sutvarkytas. „Carglass®“ praktika rodo, kad bet kuri įdauža anksčiau ar vėliau skyla, bet kuris mažas pažeidimas plečiasi. Važinėjimas automobiliu su netvarkingais stiklais kelia pavojų tiek vairuotojui, tiek keleiviams, tiek kitiems eismo dalyviams. Jei matomumas pro priekinį stiklą nėra itin geras, vairuotojas gali nespėti reaguoti į pavojingą situaciją kelyje. Kaip žinote, dažniausias vairuotojų pasiteisinimas įvykus autoavarijai yra – „nemačiau, nepastebėjau“.
„Carglass®“ priklauso tarptautinei korporacijai Belron® Group, o tai suteikia mums daugybę privalumų: pirmieji rinkoje sužinome automobilių stiklų remonto ir keitimo srities naujoves, tendencijas, pritaikome geriausią kitų šalių praktiką, pasitelkiame naujausias technologijas, naudojame patentuotą įrangą ir medžiagas, darbų kokybę užtikriname suteikdami garantiją. Mūsų meistrai nuolat tobulėja, jiems rengiami kvalifikaciniai mokymai. Pakeitus ar suremontavus stiklą, automobilį galėsite vairuoti tą pačią dieną.
Iš „Carglass®“ centrų Jūs visada išriedėsite su saugiais, sertifikuotais ir originalios įrangos gamintojų kokybės standartus atitinkančiais automobilių stiklais ir garantija.
Dirbame su keletu automobilių stiklų įmonių, kurios stiklus tiekia automobilių gamintojams. Dažniausiai montuojame AGC, Pilkington, NordGlass, Shatterprufe, Saint-Gobain, Fuyao, Guardian, PPG Industries gamintojų stiklus.
Prieš imantis bet kokių veiksmų, nepriklausomai nuo stiklo pažeidimo dydžio ir pobūdžio, kviečiame skambinti į „Carglass®“ skambučių centrą telefonu 8 700 800 80, apibūdinti savo problemą ir pasikonsultuoti dėl tolesnių žingsnių. Jeigu turite KASKO ar automobilio stiklų draudimą, įdaužos remontas Jums greičiausiai nieko nekainuos, stiklo keitimui kartais gali būti taikoma neženkli išskaita (franšizė). Tačiau kiekvieno kliento atvejis yra individualus. Būtent Jums taikomas automobilių stiklų remonto ar keitimo draudimo sąlygas rasite savo draudimo polise.

Automobilių stiklų keitimas

Rezervuokite laiką paslaugai jau dabar!
close