Kiek kainuoja stiklo keitimas?

Prieš išvažiuodamas į kelią, kiekvienas vairuotojas privalo būti tikras, kad jo automobilis techniškai tvarkingas. Tai svarbu tiek paties vairuotojo, tiek transporto priemonės keleivių, tiek visų kitų eismo dalyvių saugumui.
Stiklas, kaip ir visos kitos dalys, užtikrina automobilio saugumą, nes nuo gero matomumo priklauso, ar saugiai pasieksite kelionės tikslą. Todėl labai svarbu, kad keliuose važinėjančių automobilių stiklai nebūtų pažeisti. Pastebėjus, kad transporto priemonės stiklas pažeistas, automobilio stiklų keitimas tampa itin svarbus. Jei pažeidimas didelis ir jo pataisyti neįmanoma, niekaip neišvengsite stiklų keitimo. Tokiu atveju geriau nedvejoti ir kuo skubiau savo automobilio stiklą patikėti „Carglass®“ specialistams.
Automobilio stiklų keitimas turi būti atliekamas atsakingai. Šiam darbui atlikti reikalinga tam tikra kompetencija, juk bet koks prisilietimas prie transporto priemonės turi įtakos saugumui. „Carglass®“ komandą sudaro kompetentingi specialistai, kurie vadovaujasi per ilgametę darbo praktiką sukauptomis žiniomis, tarptautine patirtimi ir patentuota stiklų remonto bei keitimo technologija. Mes keičiame visų automobilių stiklus, nepriklausomai, koks stiklas, automobilio markė, modelis ir gamybos metai.
Automobilių stiklų keitimo darbų kainos:

  • Priekinio stiklo keitimas M1 ir N1 klasės automobiliams – 49–69 Eur
  • Šoninio stiklo keitimas – 45– 59 Eur
  • Galinio stiklo keitimas M1 ir N1 klasės automobiliams – 49–69 Eur
  • Sunkvežimio stiklo keitimas klijuojant – 89 Eur
  • Sunkvežimio stiklo keitimas su guma – 49 Eur

Automobilių stiklų kainos skiriasi priklausomai nuo markės, modelio, stiklo komplektacijos ir pan.
PASTABA. Automobilio stiklo keitimo paslaugos kainą sudaro automobilio stiklo kaina, stiklo keitimo darbas ir būtini priedai:
Automobilio stiklo keitimas (kaina) = automobilio stiklas + stiklo keitimas (darbas) + priedai

Turite klausimų? Susisiekite!

Automobilių stiklų keitimas

Rezervuokite laiką paslaugai jau dabar!
close