Kiek kainuoja stiklo remontas?

Automobilio stiklo remontas – greita, ekologiška, patikima
Automobilių stiklų remontas reikalingas tada, kai automobilio stikle atsiranda įdauža. Įdaužų išvengti faktiškai neįmanoma, nes dažniausiai stiklo remonto kaltininku tampa nuo greta važiuojančio automobilio padangos atšokęs akmuo. Atsiradus įdaužai, stiklą rekomenduojame remontuoti, nes įdauža nuo fizinio arba terminio poveikio gali skilti bet kuriuo metu. Įdaužai skilus, automobilio stiklo suremontuoti neįmanoma, jį reikės neišvengiamai pakeisti.
Pirmiausia būtina suprasti, ar Jūsų automobilio stikle yra įdauža, ar skilimas. Nuo to priklausys tolesni veiksmai. Nedideles įdaužas dažniausiai galima sutvarkyti pasitelkus specialiąją „Carglass®“ technologiją, o skilusio stiklo suremontuoti neįmanoma, nes neįmanoma atkurti vientisumo ir skaidrumo. Radus servisą, kuriame siūloma suremontuoti stiklo skilimą, geriau tokiomis paslaugomis nesinaudoti. Tai tikrai nebus kokybiška.
„Carglass®“ naudoja patentuotą įrangą, kokybiškas medžiagas, vadovaujasi naujausiomis technologijomis. Nuolat investuojame į meistrų rengimą. Remontui suteikiame garantiją.
Įdaužtą stiklą galima kokybiškai suremontuoti, kai:
• stiklo įdauža yra ne didesnė nei 2,5 cm, ją galima uždengti 2 eurų moneta;
• įdaužos vieta yra atitolusi nuo stiklo krašto mažiausiai 6 cm;
• įdauža nėra vairuotojo regėjimo lauke.
Automobilių stiklų remontas yra greičiausias sprendimas siekiant atkurti tokią stiklo būklę, kokia buvo prieš pažeidimą. Jei stiklas pažeistas ne vienoje vietoje, antrai tuo pačiu metu remontuojamai įdaužai taikome 50 proc. nuolaidą.
Stiklo įdaužos remontas Jums kainuos:
• vienos įdaužos remonto kaina – 59 Eur;
• antros (taip pat ir trečios) įdaužos remontas tam pačiam stiklui tuo pačiu metu – 29 Eur.
Jei turite KASKO ar automobilio stiklų draudimą, stiklo žalos atveju draudimo bendrovė paprastai padengia visas stiklo įdaužos remonto išlaidas. Visais su stiklo žala susijusiais administraciniais draudimo formalumais pasirūpinsime už Jus.
Pastebėjus stiklo pažeidimą rekomenduojame nedelsti, iš karto susisiekti su specialistu dėl stiklo remonto. Visos stiklo įdaužos linkusios plėstis, stiklo skilimas gali įvykti bet kuriuo metu. Delsimas kainuos brangiau, nes suskilusį vis tiek teks pakeisti, o tai kainuos daugiau laiko ir pinigų. Jei nekreipsite dėmesio į įdaužą, laikui bėgant pažeidimo vietoje kaupsis nešvarumai, drėgmė, o tai gali turėti neigiamos įtakos estetiniam remonto rezultatui. Priekiniame stikle atsiradus įdaužai, nedelskite, susisiekite su mumis telefonu 8 700 800 80 arba rezervuokite paslaugos laiką internetu ir Jūsų automobilio stiklo remontas taps mūsų rūpesčiu.

Automobilių stiklų keitimas

Rezervuokite laiką paslaugai jau dabar!
close