• Automobilių stiklai – aukšta kokybė, profesionalūs sprendimai.

Automobilių stiklai


„Carglass®“: automobilių stiklai, profesionalus remontas ir keitimas

Kiekvienas automobilio savininkas iš transporto priemonės tikisi, kad ji funkcionuos sklandžiai ir mažiau ges. Gedimams atsiradus, tikimasi operatyvaus sprendimo ir kuo mažesnių nuostolių.

Prekės ženklo „Carglass®“, priklausančio pasaulyje pirmaujančiai korporacijai Belron International Ltd, automobilių stiklai yra geriausias pasirinkimas, atsižvelgiant tiek į kokybę, tiek į kainą. Dirbame greitai ir kokybiškai.

Transporto priemonių stiklai yra trapiausia konstrukcijos dalis. Deja, net ir tvarkingai vairuojant, išlieka pakankamai didelė stiklo pažeidimo tikimybė.

„Carglass®“ Lietuvoje per metus atlieka per 14 000 automobilių stiklų keitimo bei remonto darbų. Mūsų specialistai suteiks profesionalią konsultaciją ir pasirūpins Jūsų automobiliu. Esame pasiekiami visoje Lietuvos teritorijoje. Autostiklai, kuriuos siūlome klientams, skirti įvairioms transporto priemonėms.

Automobilių stiklai – svarbi transporto priemonės konstrukcinė dalis. Bet koks stiklo pažeidimas gali sujaukti Jūsų planus. Net maža įdauža gali skilti pačiu netikėčiausiu metu.

Dažniausiai automobilinių stiklų skilimo priežastis – įdaužos. Jos atsiranda dėl kelyje pasitaikančių akmenukų, kurie atšoka nuo greta važiuojančios transporto priemonės padangos ir kaukšteli į Jūsų automobilio stiklą. Tik laiko klausimas, kada akmenuko padaryta įdauža suskils nuo mechaninio ar terminio (staigiai pasikeitus temperatūrai) poveikio. Visos įdaužos yra linkusios plėstis. Jei nekreipsite dėmesio į įdaužą, joje kaupsis dulkės ir nešvarumai, o tai kenkia optinėms stiklo savybėms ir spartina jo dėvėjimąsi. Kuo greičiau reaguosite į atsiradusį pažeidimą, tuo paprasčiau ir lengviau galėsite jį pašalinti.

Važinėti su pažeistu stiklu pavojinga, tad pažeidimą būtina tvarkyti. Galite susisiekti su mumis telefonu darbo metu arba rezervuoti paslaugos laiką internetu bet kuriuo Jums patogiu laiku. „Carglass®“ skambučių centras priima skambučius iš visos Lietuvos. Pokalbio metu specialistai identifikuos Jūsų automobilio stiklo pažeidimą, pasiūlys sprendimą, įvardins kainą ir suplanuos paslaugos atlikimo laiką bet kuriame mieste, kuriame yra „Carglass®“ klientų aptarnavimo centras.

Kaip greitai pakeičiami automobilių stiklai?

Dirbame negaišindami Jūsų laiko ir kiekvienam klientui siūlome optimalų sprendimą. Individualaus sprendimo kainą sužinosite susisiekę su mumis telefonu. Lengvųjų automobilių stiklus pakeičiame per 1,5–2 val. Prieš pradėdami stiklo keitimo darbus dezinfekuosime Jūsų automobilio saloną. Tam prireiks nuo 20 iki 30 min. Bet kokio priekinio stiklo keitimas užtrunka  ne mažiau kaip valandą. Papildomai 30 min. reikia palaukti, kol klijai sukietės. Visus administracinius formalumus (automobilio apžiūra, fotografavimas, dokumentų pildymas, tolesnės instrukcijos po stiklo keitimo darbų) atliksime per 15 min. Tuomet galėsite važiuoti.

Panoraminio stiklo keitimas gali užtrukti ilgiau nei 3 val., nes ardymo ir surinkimo darbams reikia daugiau preciziškumo.

Autobuso stiklo keitimas užtrunka vidutiniškai iki 4 val. Tokį darbą visuomet atlieka du meistrai.

Sunkvežimio stiklui pakeisti, jei stiklas montuojamas su guma, prireiks daugiau kaip 30 min., sunkvežimio stiklo keitimas klijuojant priekinį stiklą gali užtrukti iki 2 val. Įklijavus sunkvežimio stiklą, reikia 2 val. palaukti, kol transporto priemonę bus galima saugiai eksploatuoti.

Kokybiški stiklai automobiliams iš patikimų gamintojų

Stiklai automobiliams privalo būti sertifikuoti ir atitikti kokybės reikalavimus. Automobiliniai stiklai skirstomi į laminuotus ir grūdintuosius. Priekiniai automobilių stiklai gaminami iš laminuoto stiklo. Laminuotas stiklas turi tris sluoksnius: viršutinis ir apatinis sluoksniai – tai stiklas, o tarp jų yra speciali polivinilbuteralio plėvelė. Ji apsaugo stiklą, kad nesubyrėtų į šukes, kai jis įdaužiamas.

Priekinis stiklas dažnai vadinamas tripleksu, nes jį sudaro trys sluoksniai. Nuo smūgio jis sueižėja, tačiau šukės nepabyra. Labai svarbu, kad automobilio priekinis stiklas būtų kokybiškai sumontuotas, nes jis yra oro pagalvės atrama autoavarijos metu ir užtikrina vairuotojo bei keleivių saugumą.

Grūdintojo stiklo mechaninis atsparumas yra 5–6 kartus didesnis nei paprasto. Duždamas toks stiklas subyra į smulkias daleles, kurių kraštai nėra aštrūs. Autoavarijos metu tikimybė susižeisti stiklo šukėmis yra minimali. Grūdintasis stiklas yra atsparus aukštai temperatūrai ir jos svyravimui.

Visuose „Carglass®“ aptarnavimo centruose naudojami tik originalios įrangos gamintojų kokybės standartus atitinkantys sertifikuoti autostiklai. Kiekvienas mūsų pakeistas stiklas yra toks pat kokybiškas, kaip ir gamykloje sumontuotas originalas. Mūsų automobilių stiklų kainos atitinka stiklų kokybę.

Automobilių stiklai, kuriuos montuojame, perkami iš bendrovių, tiekiančių savo produkciją automobilių gamintojams, tokių kaip AGC, Pilkington, NordGlass, Shatterprufe, Saint-Gobain, Fuyao, Guardian, PPG Industries autostiklai. Mūsų praktika rodo, kad būtent šių prekės ženklų stiklai automobiliams yra kokybiški.

Įdužo ar skilo stiklas?

Ieškote greito spendimo?

Domina automobilių stiklų remonto ar keitimo kainos?

Skambinkite mums telefonu 8 700 800 80 arba rezervuokite paslaugos laiką internetu artimiausiame „Carglass®“ klientų aptarnavimo centre. Vilniuje galite užsisakyti ir mobiliąją automobilių stiklų remonto ar keitimo paslaugą! Skambinkite mums telefonu 8 700 800 80 ir rezervuokite laiką, kad meistras atvyktų į Jums patogią vietą.

"Carglass®" kainos

 
PLAČIAU

"Carglass®" klientų aptarnavimo centrai

 
PLAČIAU

Automobilių stiklų keitimas

Rezervuokite laiką paslaugai jau dabar!
close