• Priekinio stiklo keitimas

Priekinio stiklo keitimas


Ką reikia žinoti, jei Jums vis dėlto reikalingas priekinio stiklo keitimas

Priekinio stiklo keitimas neišvengiamai reikalingas, jei ilgai neremontuota stiklo įdauža įtrūksta ir automobilio priekinis stiklas suskyla.

Priekinio stiklo keitimo kaina gali skirtis atsižvelgiant į automobilio markę, modelį ir tam tikrus techninius duomenis:

  • priekinio stiklo keitimas M1 ir N1 klasės automobiliams 74 EUR – 129 EUR

Pastaba! Priekinio stiklo keitimo kaina priklauso nuo automobilio markės, modelio ir stiklo ypatybių.
Pastaba! Pateiktos kainos yra stiklo darbų kainos, į jas nėra įtraukta stiklo ir priedų kaina.

Remontuoti ar keisti?

Remdamiesi toliau pateiktais etapais paaiškinsime, ar priekinį stiklą įmanoma suremontuoti, ar jį reikia pakeisti nauju. Bet kuriuo atveju pasiūlysime Jums individualų sprendimą, kuris Jums bus geriausias.

I etapas


Kokio dydžio įdauža? Priekinio stiklo įdaužą galima taisyti, jei ji ne didesnė už 2 eurų monetą.

II etapas


Kur yra įdauža? Įdauža turi būti mažiausiai 6 cm atstumu nuo priekinio stiklo krašto.

III etapas


Ar įdauža yra vairuotojo regėjimo lauke? Jei įdauža yra vairuotojo regėjimo lauke, pažeidimo skersmuo negali būti didesnis nei 10 mm. Vairuotojo regėjimo laukas yra maždaug 30 cm plotas, kurio centras yra ties vairo centru.

IV etapas


Kada tinkamas laikas pradėti taisyti įdaužą? Priekinio stiklo įdaužos taisymas taupo Jūsų laiką ir pinigus. „Carglass®“ priekinio stiklo įdaužą sutaiso per 30 minučių.

Norint pakeisti priekinį automobilio stiklą, pirmiausia reikia išimti pažeistą. Šiam darbui naudojame Ezi-Wire® mechanizmą. Pats akivaizdžiausias šios įrangos pranašumas – tai galimybė naudoti polimerinį siūlą stiklui išpjauti. Kai kurios stiklų keitimo dirbtuvės šiam tikslui naudoja metalinę vielą. Tačiau tai nėra itin efektyvu, nes kyla grėsmė pažeisti saloną, kėbulo dažus, metalą, o dirbant su polimeriniu siūlu, tokios grėsmės visiškai nėra. Polimerinis Ezi-Wire® siūlas pjauna tik klijus.

Automobilių stiklams montuoti pasirinkome aukščiausios kokybės klijus Fast-Fit® – jie sukietėja vos per valandą. Taigi automobilį galima eksploatuoti praėjus vos vienai valandai po stiklo keitimo darbų.

Siekdami, kad Carglass® priekinio stiklo keitimas savo kaina atitiktų ir kokybę, aptarnavimo centruose nenaudojame pigių klijų. Pigesnių klijų stingimo laikas ilgesnis. Carglass® priekinio stiklo keitimo darbai dažniausiai užtrunka apie 2 val. Visiems atliekamiems darbams suteikiame garantiją.

Jeigu Jus domina, ar priekinis Jūsų automobilio stiklas bus pakeistas ir kokia paslaugos kaina, kviečiame susisiekti su mumis telefonu 8 700 800 80 arba registruotis internetu.

Carglass® kainos

 
PLAČIAU

Carglass® klientų aptarnavimo centrai

 
PLAČIAU

Automobilių stiklų keitimas

Rezervuokite laiką paslaugai jau dabar!
close