• Automobilių stiklų remontas

    Stiklo įdaužos remontas – greičiausias ir pigiausias sprendimas siekiant atkurti stiklo būklę ir stiprumą.

Stiklo įdaužos remontas


Greitas ir kokybiškas automobilių stiklų remontas

Jei nėra būtinybės keisti apgadintą priekinį stiklą, Carglass® meistrai pirmiausia pasiūlys jį suremontuoti. Stiklo įdaužos remontas – greičiausias ir pigiausias sprendimas siekiant atkurti tokią stiklo būklę, kokia buvo prieš apgadinimą, ir apskritai stiklo stiprumą.

Jei savo automobilio priekiniame stikle pastebėjote įdaužą, atsiradusią akmenukui atsitrenkus į stiklą, nedelskite, iš karto kreipkitės į Carglass®. Pasirinkę stiklo įdaužos remontą, išvengsite stiklo keitimo, nes pagal Carglass® technologiją suremontuota įdauža toliau nebeskils. Dėl susidariusios įdaužos stiklas skyla net ir po, atrodytų, nedidelio smūgio, pavyzdžiui, važiuojant per greitį ribojantį kalnelį, nepastebėjus duobutės kelyje ar apsisukant netyčia užkabinus šaligatvio bortelį ir pan.

Automobilių stiklų remontas – skubioji pagalba automobilio stiklui

Stiklai yra trapiausia automobilio konstrukcijos dalis. Net asfaltuotame kelyje pasitaiko akmenukų, o ką jau kalbėti apie žvyrkelį. Į pravažiuojančio automobilio padangą įstrigęs akmenukas gali atskrieti tiesiai į Jūsų automobilio stiklą. Nuo stipresnio smūgio atsiranda stiklo įdauža.

Automobilių stiklų taisymas panašus į odontologo paslaugas. Anksčiau ar vėliau jų prireikia visiems. Labai svarbu pastebėti mažus stiklo pažeidimus. Avarijos atveju, išsiskleidus saugos pagalvėms, įdužęs stiklas gali neišlaikyti krūvio, ir saugos pagalvės iškristi į lauką, neapsaugojusios žmogaus. Vairuotojo regėjimo lauke atsiradęs pažeidimas atitraukia jo dėmesį nuo situacijos kelyje ir trikdo vairavimą.

Laiku neatliktas stiklų remontas gali virsti didesne problema

Priekinio stiklo įdauža gali skilti bet kuriuo metu. Įdauža skyla dėl paprasčiausio temperatūros skirtumo, pavyzdžiui, įjungus kondicionierių vasarą arba šildymą žiemą, dėl kėbulo vibracijos, pvz., važiuojant nelygiu keliu, per greitį mažinantį kalnelį ar stipriau trenkus automobilio duris. Laiku neatliktas automobilių stiklų įdaužų remontas gali sukelti didesnius, neremontuotinus stiklo skilimus.

Jei pažiūrėtumėte į automobilio stiklo įdaužą per didinamąjį stiklą, pamatytumėte, jog aplink smūgio vietą susidaręs tarsi voratinklio tinklas – šie mikroįtrūkimai plečiasi ir virsta skilimais. Jei stiklų taisymas atidedamas ir su įdaužtu stiklu važinėjama ilgiau, įdaužoje kaupiasi dulkės, drėgmė ir kiti nešvarumai. Įsisenėjusią įdaužą sunkiau remontuoti, be to, vizualiai remontuota vieta gali būti labiau matoma.

Kiekvienu stiklo skilimo atveju galimas tik stiklo keitimas nauju. Skilusių automobilių stiklų kokybiškai suremontuoti neįmanoma. Todėl Carglass® pirmiausia siūlo remontuoti automobilio stiklo įdaužas. Stiklų remontas – greičiausias ir pigiausias sprendimas siekiant atkurti tokią stiklo būklę, kokia buvo prieš pažeidimą.

Automobilių stiklų remontas: užtruksime vos 30 minučių

Jei stiklo įdauža nedidelė, tai yra jos skersmuo siekia iki 2,5 cm, arba ją galima uždengti 2 eurų moneta, automobilio stiklo taisymas gali būti atliktas. Jei įdaužos plotis didesnis nei 2 eurų moneta, remontas nėra galimas – stiklą reikės keisti. Jei įdauža maža, bet yra vairuotojo regėjimo lauke arba labai arti (iki 6 cm stiklo) krašto, stiklas taip pat neremontuojamas.

Stiklų remontas yra kelis kartus pigesnis sprendimas nei stiklo keitimas. Įdaužos remonto atveju utilizuojamas daug mažesnis stiklo atliekų kiekis, taigi remontas yra draugiškesnis aplinkai. Carglass® automobilių stiklų remontas išsiskiria aukšta kokybe. Atliksime remontą vos per 30 min. Įdaužos remonto kaina nepriklauso nuo automobilio markės. Remontuodami vieną įdaužą, taikome 50 procentų nuolaidą kitoms to paties stiklo įdaužoms, tvarkomoms tuo pačiu metu. Turintiems KASKO ar stiklų draudimą, stiklų įdaužų remontas Carglass® klientų aptarnavimo centruose dažniausiai nieko nekainuoja, nes išlaidas padengia draudimo bendrovė. Ar Jūsų automobilio stiklų taisymas kompensuojamas, galite pasitikrinti savo automobilio draudimo polise (draudimo liudijime).

Automobilių stiklų remontas atliekamas kiekviename Carglass® klientų aptarnavimo centre. Dominančios paslaugos kainą rasite Carglass® kainoraštyje arba paskambinę mums telefonu 8 700 800 80.

Carglass® stiklų remontas – patentuota technologija

Stiklų taisymas Carglass® klientų aptarnavimo centruose atliekamas vadovaujantis naujausiomis technologijomis. Mūsų meistrai nuolat kelia kvalifikaciją, o mes investuojame į specialistų rengimą, kad užtikrintume kokybišką automobilių remontą. Atliktiems darbams suteikiame garantiją.

Jei klientas greitai reaguoja į priekinio stiklo pažeidimą, Carglass® pažada labai gerą rezultatą – automobilio stiklo remontas atliekamas greitai ir labai kokybiškai. Pašalinamas stiklo defektas, gerėja matomumas, išsaugomas stiklas, o Jūs sutaupote laiko ir pinigų.

Automobilių stiklų remontas Carglass® atliekamas naudojant stiklo dervą. Transporto priemonių stiklai tvarkomi pasitelkus naujausias technologijas, tad užtikrinama aukščiausia kokybė ir ilgalaikis rezultatas. Įdaužas pripildome ypatingos sudėties stiklo dervos, dėl kurios stiklas atgauna stiprumą ir skaidrumą. Carglass® specialistai naudoja unikalią stiklo remonto įrangą: aparatą dervai įleisti aukšto slėgio būdu, ultravioletinę lempą ir poliravimo įrankius. Ši įranga patentuota priminės įmonės Berlon® Group, tad automobilių stiklų taisymas gali būti atliekamas tik Carglass® dirbtuvėse. Šios technologijos nenaudoja kiti servisai.

Nelaukite, kol Jūsų automobilio stiklas skils, susisiekite su mumis dabar!

Carglass® kainos

 
PLAČIAU

Carglass® klientų aptarnavimo centrai

 
PLAČIAU

Automobilių stiklų keitimas

Rezervuokite laiką paslaugai jau dabar!
close