• Automobilio stiklų keitimas Šiauliuose

    „Carglass®“ profesionaliai pasirūpins pažeistu automobilio stiklu.

 

Automobilių stiklų keitimas Šiauliuose – greita, paprasta, saugu.


Automobilių stiklai – viena svarbiausių eismo saugumą užtikrinančių dedamųjų. Jie svarbūs esant bet kokioms oro sąlygoms – lyjant, sningant, kaitriai šviečiant saulei. Vairuojant automobilį su pažeistais stiklais – didėja rizika laiku pastebėti kliūtį, sureaguoti ir išvengti avarinės situacijos. Jei įskilo stiklas – nedelskite, pasirūpinkite savo saugumu. Automobilių stiklų keitimas Šiauliuose atliekamas greitai ir kokybiškai „Carglass®“ padalinyje.

 

Kada reikalingas automobilio stiklų keitimas?

Įskilusį ar stipriai pažeistą stiklą keisti būtina. Remontą galima atlikti įdaužai, jei įdaužos skersmuo yra iki 2,5 cm, pažeidimas nuo stiklo krašto nutolęs mažiausiai 6 cm ir nesiekia vairuotojo regėjimo lauko ribų. Kitu atveju yra reikalingas automobilio stiklo keitimas. Kaina priklausys nuo automobilio kategorijos, stiklo tipo (priekinis, šoninis, galinis ar panoraminis stiklas), konkretaus automobilio modelio stiklo komplektacijos (lietaus daviklis, šildymas, integruota kamera ir pan.). Automobilių stiklų keitimo „Carglass®“ centruose kainas (į jas neįtraukta stiklo ir reikalingų priedų vertė) rasite mūsų kainoraštyje.

 

Kiek užtrunka automobilių stiklų keitimas?

Automobilių stiklų keitimas Šiauliuose užtruks ne ilgiau nei kituose padaliniuose ir transporto priemonę galėsite vairuoti jau tą pačią dieną:

 

  • lengvojo automobilio stiklų keitimas trunka apie 2 val.;
  • panoraminio stiklo keitimas gali užtrukti ilgiau nei 3 val.;
  • autobuso stiklo keitimą du meistrai atliks per 4 val.;
  • sunkvežimio stiklui pakeisti prireiks nuo 30 min. iki 2 val. (ir dar 2 val., įklijavus stiklą, sunkvežimis turi stovėti).

 

Automobilių stiklų keitimas – kodėl verta rinktis „Carglass®“?

Automobilio stiklo keitimas – kruopšti procedūra, todėl rekomenduojame ją patikėti tik patyrusiems specialistams. „Carglass®“ centruose ne tik profesionaliai remontuojame ar keičiame automobilio stiklus, bet ir kalibruojame skirtingų automobilių markių ADAS sistemas (angl. ADAS – advanced driver assistance systems). Automobilio stiklo keitimas Šiauliuose bus atliktas profesionalių meistrų, naudojant kokybiškas medžiagas bei technologijas. Visuose „Carglass®“ klientų aptarnavimo centruose taikomi vienodi klientų aptarnavimo standartai.

 

Automobilių stiklų keitimas

Rezervuokite laiką paslaugai jau dabar!
close

Warning: Undefined array key "HTTP_REFERER" in /home/carglass/public_html/wp-content/themes/carglass/functions.php on line 327

Warning: Undefined array key "HTTP_REFERER" in /home/carglass/public_html/wp-content/themes/carglass/functions.php on line 327