• Privatumo politika

Privatumo politika


Naudodamiesi mūsų paslaugomis arba lankydamiesi mūsų interneto svetainėje, Jūs sutinkate laikytis šių sąlygų:

1. Duomenų saugumas:

Prašome paisyti mūsų saugumą patvirtinančio pranešimo sąlygų.

2. Bendravimas su Jumis:

  • Kiekvieną kartą, kai Jūs naudojatės mūsų paslaugomis, galime atsiųsti Jums elektroninį laišką, SMS žinutę arba skambinti Jums dėl registracijos patvirtinimo ir aptarti, kokių pageidaujate prekių ar paslaugų. Prieš teikdami Jums paslaugas, mes su Jumis susitarėme, kad Jūs laisva valia duodate sutikimą tvarkyti Jūsų asmens duomenis (toliau – sutikimas). Jūs davėte savo sutikimą tvarkyti Jūsų duomenis toliau aprašytais apimtimi, būdu ir lygiu. Jūsų sutikimas nėra rašytinis tik todėl, kad dėl ypatingo duomenų tvarkymo būdo neįmanoma laikytis formalių reikalavimų. Pasiliekame teisę retkarčiais siųsti Jums elektroninius laiškus, informuojančius apie, mūsų nuomone, svarbias interneto svetainės, gaminių ir paslaugų naujienas. Jūs turite neperleidžiamą teisę bet kada nemokamai ir nenurodant priežasčių uždrausti tvarkyti savo duomenis.  Tai galite padaryti naudodamiesi atitinkamoje žinutėje pateikta nuoroda arba kreipdamiesi į mūsų darbuotoją, kurio kontaktiniai duomenys pateikti žemiau.
  • Vykdydami savo paslaugų kokybės kontrolę, įrašome kai kuriuos pokalbius telefonu, kai viena iš šalių yra mūsų darbuotojas. Tai reikalinga siekiant patenkinti Jūsų lūkesčius dėl aptarnavimo ir užtikrinti aptarnavimo kokybę bei ją kontroliuoti.
  • Galime naudoti Jūsų asmens duomenis, siųsti Jums elektroninius laiškus, SMS ar skambinti telefonu mūsų paslaugų reklamavimo tikslais, kai tai, mūsų nuomone, Jus galėtų dominti. Jūs turite teisę bet kada nemokamai ir nenurodant priežasčių atsisakyti gauti tokią informaciją. Tai galite padaryti naudodamiesi atitinkamoje žinutėje pateikta nuoroda arba kreipdamiesi į mūsų darbuotoją, kurio kontaktiniai duomenys pateikti žemiau.

3. Bendra informacija:

Informacija, surinkta šioje svetainėje, priklauso tik mums. Mes neparduosime, nenuomosime ir kitaip neatskleisime Jūsų asmens duomenų trečiosioms šalims be Jūsų sutikimo, išskyrus šiuos atvejus:

  • Šioje svetainėje naudojama lankytojų elgsenos duomenis renkanti programinė įranga „Speed-Trap“. Šie duomenys renkami anonimine forma ir naudojami rinkodaros bei optimizavimo tikslais. Visų lankytojų duomenys įrašomi lankomumo profiliui sudaryti naudojant anoniminį vartotojo ID. Siekiant šio tikslo, duomenims įrašyti gali būti naudojami slapukai, bet tik anonimine forma. Surinkti duomenys nenaudojami lankytojams identifikuoti ir jie niekaip nesusiejami su asmens duomenimis.
  • Jūsų asmens duomenis atskleisime tik įgaliotiems tretiesiems asmenims ir tik įstatymų numatytais atvejais.
  • Galime samdyti kitas įmones, kad teiktų mums paslaugas, pavyzdžiui, atsiskaitymą kreditinėmis kortelėmis. Šios įmonės turi prieigą prie Jūsų asmens duomenų tik tiek, kiek reikia jų užduotims atlikti, ir jokiems kitiems tikslams. Jie yra saistomi konfidencialumo sutarčių ir įsipareigoja neatskleisti jokios informacijos kitais tikslais.
  • Galime perduoti savo klientų duomenų bazę su asmens duomenimis trečiajai šaliai, kuri įsigyja mūsų įmonės arba interneto svetainės paslaugų akcijų paketą arba kontrolinį paketą jungimosi, įsigijimo, reorganizavimo atvejais arba kitais įstatymo nustatytais būdais.

4. Nuorodos:

Mūsų svetainėje yra nuorodų į kitas interneto svetaines. Atkreipkite dėmesį, kad mes nesame atsakingi už kitų svetainių privatumo politiką ir patariame Jums perskaityti kiekvienos lankomos svetainės privatumo nuostatas dėl renkamų asmens duomenų.

5. Slapukai:

Slapukai yra raidinis skaitmeninis identifikatorius, kurį mes įrašome Jūsų standžiajame diske per interneto naršyklę, kuria naudodamiesi lankotės mūsų svetainėje. Tai leidžia mūsų sistemai Jus atpažinti, kai kitą kartą grįžtate į mūsų svetainę, ir taip pagerinti Jums teikiamas paslaugas. Slapukai taip pat gali būti naudojami  informacijai apie dažniausiai lankomas mūsų interneto svetainės dalis rinkti. Tokia lankymosi informacija gali būti naudojama mūsų interneto svetainės turiniui gerinti ir naudojimui lengvinti. Jei norite atsisakyti mūsų slapukų, galite atitinkamai sukonfigūruoti savo naršyklę.

6. Jei norite ištrinti savo asmens duomenis:

Mes negalime ištrinti Jūsų paskyros su asmens duomenimis šešerius metus nuo paskutinio bendravimo su mumis (tai gali būti pardavimo sandoris arba kitoks bendravimas su mumis per interneto svetainę arba konsultantus). Taip yra todėl, kad mums gali būti reikalinga prieiga prie istorinių duomenų teisinio reguliavimo ir komercinių ataskaitų rengimo tikslais.

7. Klausimai:

Jei norite ko nors paklausti apie šią privatumo politiką ar Jūsų asmens duomenų naudojimą, arba jei pageidaujate, kad mes nebenaudotume Jūsų asmens duomenų kokiu nors būdu, prašom rašyti šiuo adresu: mailto:info@carglass.lt

8. Šios politikos pakeitimai:

Jei nuspręsime šią privatumo politiką pakeisti, apie pakeitimus paskelbsime šioje svetainėje, kad Jūs visada žinotumėte, kokią informaciją mes renkame, kaip ją naudojame ir kokiomis aplinkybėmis ją atskleidžiame.

Automobilių stiklų keitimas

Rezervuokite laiką paslaugai jau dabar!
close