Slapukų naudojimo politika


Slapukas yra mažas tekstinis failas, per interneto naršyklę perduodamas į jūsų kompiuterį, išmanųjį telefoną arba planšetę. Kai lankotės mūsų interneto svetainėje, slapukai išsaugomi jūsų įrenginio nuolatinėje atmintyje; jums apsilankius svetainėje kitą kartą, jie mūsų sistemai padeda jus atpažinti ir palengvinti jūsų naudojimąsi svetaine.

Slapukai gali būti laikini (tai vadinamieji sesijos slapukai), kurie naudojami tik tuo metu, kai lankotės mūsų svetainėje, o naršyklę uždarius, jie ištrinami, ir nuolatiniai slapukai, kurie jūsų įrenginio nuolatinėje atmintyje lieka ir jums išėjus iš mūsų interneto svetainės, tol, kol patys juos ištrinsite arba po tam tikro laiko juos ištrins naršyklė.

Mes naudojame kai kuriuos laikinus slapukus tam, kad galėtume jus įsiminti savo interneto svetainėje, tačiau leidžiame ir trečiosioms šalims (ypač „Google“) mūsų interneto svetainėje naudoti analitinius slapukus (laikinus ir nuolatinius) siekiant rinkti bendrus duomenis apie labiausiai lankomas mūsų interneto svetainės dalis ir stebėti savo reklamą. Ši informacija naudojama siekiant gerinti mūsų interneto svetainės turinį, palengvinti jos naudojimą ir gauti informaciją apie savo reklamos internete efektyvumą. Manome, kad šie slapukai tik minimaliai pažeidžia privatumą. Savo interneto svetainėje neleidžiame kitų trečiųjų šalių slapukų, kurie stebi interneto naudojimą tiesioginės rinkodaros tikslais (vadinamoji vartotojų elgsena grindžiama reklama).

Daugelis interneto naršyklės parametrų jau yra nustatyti priimti mūsų ir trečiųjų šalių slapukus. Tačiau šiuos parametrus galite keisti (tiek mūsų, tiek trečiųjų šalių slapukų atžvilgiu): ar norite priimti slapukus; parodyti kiekvieną kartą, kai slapukas yra atsiunčiamas, jį leisti arba uždrausti, arba uždrausti iš karto visus slapukus. Kad mūsų interneto svetainė jums būtų naudingiausia, rekomenduojame priimti ir mūsų, ir trečiųjų šalių slapukus. Naršyklės parametrus galite pakeisti įrankių juostoje. Jei norite atsisakyti „Google Analytics“ slapukų („Google DoubleClick“) apsilankykite svetainėje (tools.google.com/dlpage/gaoptout) ir atsisiųskite programos priedą „Google Analytics Opt-out“.

Jei norite atsisakyti mūsų slapukų, galite atitinkamai sukonfigūruoti savo naršyklę, tačiau turėkite omenyje, kad kai kurios svetainės funkcijos gali tinkamai neveikti, todėl svetaine naudotis bus mažiau patogu.

Socialinių tinklų piktogramos

Socialinių tinklų, pvz., „Facebook“ ir „YouTube“ piktogramų įdiegimui ir atitinkamų tinklų ir išorinių svetainių prijungimui naudojami skriptai iš domenų, kurių mes nekontroliuojame. Reikėtų atsižvelgti į tai, kad šios svetainės gali rinkti informaciją apie jūsų interneto naudojimą, įskaitant ir mūsų svetainėje. Spustelėjus bet kurią iš šių piktogramų, tos svetainės registruoja veiksmą ir gali naudoti gautą informaciją. Turėtumėte perskaityti atitinkamą kiekvienos svetainės politiką, kad žinotumėte, kaip tiksliai naudojama jūsų informacija ir kaip galite atsisakyti tokią informaciją teikti arba ją pašalinti.

Automobilių stiklų keitimas

Rezervuokite laiką paslaugai jau dabar!
close