• Teisinės pastabos

Teisinės pastabos


Jei naudojatės šia interneto svetaine, Jums taikomos šios bendrosios nuostatos nepriklausomai nuo to, ar spustelėjote svetainėje esančią nuorodą „Bendrosios nuostatos“. Interneto svetainėje atkreipiamas Jūsų dėmesys į šias nuorodas, todėl manome, kad turėjote jas pastebėti ir su jomis susipažinti.

Paslaugų teikimo sutartis

Mūsų teikiamų automobilių stiklų taisymo ir keitimo paslaugų sutartinės sąlygos:

  1. Automobilių stiklų taisymo ir (arba) keitimo darbus atliekame remdamiesi toliau išdėstytais sutarties punktais.
  2. Sutartis sudaryta tarp Jūsų, automobilio valdytojo, ir mūsų.
  3. Jūs laisva valia prisiimate įsipareigojimą sumokėti mums pagal pateiktą sąskaitą- faktūrą už Jūsų arba Jūsų atstovo užsakytas paslaugas.
  4. Jei Jūsų automobilis draustas kasko, gali tekti sumokėti franšizę. Tiksli franšizės suma nurodyta Jūsų draudimo polise. Jei dar nesumokėjote savo franšizės sumos, ją reikia sumokėti vėliausiai iki automobilio stiklo remonto užbaigimo arba stiklo pakeitimo, jei nesame susitarę kitaip.
  5. Jeigu Jūsų draudimo bendrovė dėl kokios nors priežasties atsisako sumokėti už mūsų Jums suteiktas paslaugas ir (arba) prekes, taip pat ir tuo atveju, jei mes draudimo bendrovės vardu Jus buvome informavę, kad draudimo bendrovė kompensuos Jūsų nuostolius, Jūs privalote apmokėti mūsų pateiktą sąskaitą-faktūrą.
  6. Jei nėra susitarta kitaip ir vienareikšmiškai aiškiai, apmokėjimo forma yra avansinis mokėjimas. Iki visiško ir tinkamo savo įsipareigojimų įvykdymo Jūs neturite teisės į paslaugas ir (arba) prekes.
  7. Visada stengiamės užtikrinti, kad mūsų klientai būtų patenkinti. Jei vis dėlto kai kas Jūsų netenkina ar norite apskųsti mūsų paslaugas, prašome skambinti telefono numeriu 8 700 800 80 arba informuoti klientų aptarnavimo tarnybą adresu UAB „Euroglass”, Ukmergės g.427, 14185 Vilnius arba siųsti elektroninį laišką adresu: kokybe@carglass.lt.
  8. Jūs patvirtinate, kad Jūsų automobilis prieš mums pradedant darbus buvo patikrintas kartu su Jumis ir darbinėje kortelėje nurodyti pažeidimai atitinka tikrovę.

Intelektinė nuosavybė

Žemiau pavaizduoti prekių ženklai yra registruotieji Belron Group S.A. ir jos dukterinių bendrovių prekių ženklai.

           

Lietuvoje jie yra licencijuoti bendrovei  „Euroglass”, UAB. Visos šios interneto svetainės intelektinės nuosavybės teisės, įskaitant autorių teises ir prekių ženklus, yra saugomos ir be intelektinės nuosavybės savininko išankstinio rašytinio sutikimo bet kurį prekės ženklą ar kitą intelektinę nuosavybę draudžiama naudoti ar atkurti. Taip pat be mūsų rašytinio sutikimo draudžiama pateikti nuorodas į šią interneto svetainę.

Pokalbių telefonu įrašymas

Vykdydami savo paslaugų kokybės kontrolę, įrašome kai kuriuos pokalbius telefonu, kai viena iš šalių yra mūsų darbuotojas. Tai reikalinga siekiant patenkinti Jūsų lūkesčius dėl aptarnavimo ir užtikrinti aptarnavimo kokybę bei ją kontroliuoti.

Bendrosios nuostatos

Šios bendrosios nuostatos pagrįstos Lietuvos teise.

Automobilių stiklų keitimas

Rezervuokite laiką paslaugai jau dabar!
close