• Automobilių stiklų specialistai

    Siekdamas pasiūlyti savo klientams visada naujausias ir moderniausias taisymo ir montavimo paslaugas, koncernas Belron® įkūrė inovacijų centrą Belron Technical®, kuriame kuriamos naujos technologijos, darbo įrankiai ir mokymo programos.

Ką mes darome


Carglass® naudoja tik gamintojo (angl. Original Equipment Manufacturer arba OEM) standartus atitinkančius stiklus. Mūsų technikai yra išmokyti pakeisti beveik visų automobilių priekinius, šoninius ir galinius stiklus. Priekinius stiklus ne tik keičiame, bet ir remontuojame, taip palaikydami vis labiau populiarėjantį ekologinį ir taupųjį mąstymą. Siekdamas pasiūlyti savo klientams visada naujausias ir moderniausias stiklų remonto ir keitimo paslaugas, koncernas Belron® įkūrė inovacijų centrą Belron Technical®, kuriantį naujas technologijas, darbo įrankius ir mokymo programas. Taigi galime garantuoti, kad darbai visur bus atliekami vienodai ir pagal tuos pačius standartus. Trys svarbiausios pagalbinės mūsų kasdienio darbo priemonės:

  • Ezi -Wire, arba stiklo išėmimo komplektas – technikas išima stiklą specialia įranga nenaudodamas peilio.
  • 1-TEK, arba stiklo montavimo komplektas – technikas stiklą gali iškelti vienas, be kitų  pagalbos, be to, šį komplektą galima naudoti ir nuvykus pas klientą.
  • Glass Medic – šiuolaikiškas įdaužų remonto komplektas, kurį naudoja tik Carglass® prekės ženklui atstovaujančios įmonės.

Automobilių stiklų keitimas

Rezervuokite laiką paslaugai jau dabar!
close