• DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Kiek kainuoja stiklo keitimas?

Prieš išvažiuodamas į kelią, kiekvienas vairuotojas privalo būti tikras, kad jo automobilis techniškai tvarkingas. Tai svarbu tiek paties vairuotojo, tiek transporto priemonės keleivių, tiek visų kitų eismo dalyvių saugumui.
Stiklas, kaip ir visos kitos dalys, užtikrina automobilio saugumą, nes nuo gero matomumo priklauso, ar saugiai pasieksite kelionės tikslą. Todėl labai svarbu, kad keliuose važinėjančių automobilių stiklai nebūtų pažeisti. Pastebėjus, kad transporto priemonės stiklas pažeistas, automobilio stiklų keitimas tampa itin svarbus. Jei pažeidimas didelis ir jo pataisyti neįmanoma, niekaip neišvengsite stiklų keitimo. Tokiu atveju geriau nedvejoti ir kuo skubiau savo automobilio stiklą patikėti Carglass® specialistams.
Automobilio stiklų keitimas turi būti atliekamas atsakingai. Šiam darbui atlikti reikalinga tam tikra kompetencija, juk bet koks prisilietimas prie transporto priemonės turi įtakos saugumui. Carglass® komandą sudaro kompetentingi specialistai, kurie vadovaujasi per ilgametę darbo praktiką sukauptomis žiniomis, tarptautine patirtimi ir patentuota stiklų remonto bei keitimo technologija. Mes keičiame visų automobilių stiklus, nepriklausomai, koks stiklas, automobilio markė, modelis ir gamybos metai.
Automobilių stiklų keitimo darbų kainos:

  • Priekinio stiklo keitimas M1 ir N1 klasės automobiliams – 59–99 Eur
  • Šoninio stiklo keitimas – 55– 69 Eur
  • Galinio stiklo keitimas M1 ir N1 klasės automobiliams – 59–99 Eur
  • Sunkvežimio stiklo keitimas klijuojant – 99 Eur
  • Sunkvežimio stiklo keitimas su guma – 59 Eur

Automobilių stiklų kainos skiriasi priklausomai nuo markės, modelio, stiklo komplektacijos ir pan.
PASTABA. Automobilio stiklo keitimo paslaugos kainą sudaro automobilio stiklo kaina, stiklo keitimo darbas ir būtini priedai:
Automobilio stiklo keitimas (kaina) = automobilio stiklas + stiklo keitimas (darbas) + priedai

Turite klausimų? Susisiekite!

Kiek kainuoja pakeisti priekinį stiklą ?

Patikimas automobilio priekinio stiklo keitimas
Automobilių priekiniai stiklai pažeidžiami dažniausiai. Daugiau kaip 95 proc. visų Carglass® darbų sudaro automobilio priekinio stiklo keitimas, o 30 proc. – priekinių stiklų remontas.
Jei stiklo pažeidimas yra iki 2,5 cm skersmens įdauža, dažniausiai priekinį stiklą įmanoma suremontuoti, tačiau jei stiklo pažeidimo skersmuo didesnis nei 2 eurų moneta, jis yra vairuotojo regėjimo lauke arba labai arti stiklo krašto (iki 6 cm), suremontuoti negalėsime. Tokiais atvejais priekinį stiklą būtina keisti.
Visuose Carglass® aptarnavimo centruose naudojami tik originalios įrangos gamintojų kokybės standartus atitinkantys sertifikuoti stiklai. Priekinių stiklų keitimas su Carglass® užtrunka nuo 1,5 iki 2 val. Automobilių stiklams montuoti pasirinkome aukščiausios kokybės klijus Fast-Fit®, kurie sukietėja per 30 min. Vadinasi, transporto priemonę galima pradėti eksploatuoti praėjus vos pusvalandžiui po to, kai pakeičiamas priekinis stiklas.
Didesnių transporto priemonių (autobusų, sunkvežimių, namelių su ratais ir t. t.) priekinių stiklų keitimas užtrunka nuo 2 iki 4 val.
Priekinio stiklo keitimo kaina priklauso nuo darbo tipo, stiklo keitimo darbų sudėtingumo, automobilio markės, modelio, stiklo komplektacijos, dirbančių meistrų skaičiaus ir darbo trukmės. Vis dažniau keičiame automobilių su integruota ADAS sistema priekinius stiklus. Tokiais atvejais, atlikus keitimo darbus, būtina atlikti ADAS kameros kalibravimą. Kalibravimo paslaugą visų markių automobiliams teikiame visuose Carglass® klientų aptarnavimo centruose. Mūsų paslaugų kainas galite rasti
by kainoraštyje (į darbų kainą nėra įtraukta stiklo ir priedų kaina).
Jeigu turite KASKO ar automobilio stiklų draudimą, nepamirškite juo pasinaudoti. Visais draudimo formalumais pasirūpinsime už Jus. Stiklo remonto atveju draudimo bendrovės dažniausiai dengia įdaužos remonto išlaidas, stiklo keitimo atveju gali būti taikoma tam tikro dydžio išskaita (franšizė). Kiekvienas draudimo polisas yra individualus, tad gali skirtis ir automobilių stiklų apsaugos sąlygos.
Profesionaliai pakeisime bet kurio automobilio priekinį stiklą nepriklausomai, koks transporto priemonės tipas. Norėdami užsiregistruoti, skambinkite mums telefonu 8 700 800 80 arba rezervuokite paslaugos laiką internetu bet kuriame Carglass® klientų aptarnavimo centre.

Kiek kainuoja stiklo remontas?

Automobilio stiklo remontas – greita, ekologiška, patikima
Automobilių stiklų remontas reikalingas tada, kai automobilio stikle atsiranda įdauža. Įdaužų išvengti faktiškai neįmanoma, nes dažniausiai stiklo remonto kaltininku tampa nuo greta važiuojančio automobilio padangos atšokęs akmuo. Atsiradus įdaužai, stiklą rekomenduojame remontuoti, nes įdauža nuo fizinio arba terminio poveikio gali skilti bet kuriuo metu. Įdaužai skilus, automobilio stiklo suremontuoti neįmanoma, jį reikės neišvengiamai pakeisti.
Pirmiausia būtina suprasti, ar Jūsų automobilio stikle yra įdauža, ar skilimas. Nuo to priklausys tolesni veiksmai. Nedideles įdaužas dažniausiai galima sutvarkyti pasitelkus specialiąją Carglass® technologiją, o skilusio stiklo suremontuoti neįmanoma, nes neįmanoma atkurti vientisumo ir skaidrumo. Radus servisą, kuriame siūloma suremontuoti stiklo skilimą, geriau tokiomis paslaugomis nesinaudoti. Tai tikrai nebus kokybiška.
Carglass® naudoja patentuotą įrangą, kokybiškas medžiagas, vadovaujasi naujausiomis technologijomis. Nuolat investuojame į meistrų rengimą. Remontui suteikiame garantiją.
Įdaužtą stiklą galima kokybiškai suremontuoti, kai:
• stiklo įdauža yra ne didesnė nei 2,5 cm, ją galima uždengti 2 eurų moneta;
• įdaužos vieta yra atitolusi nuo stiklo krašto mažiausiai 6 cm;
• įdauža nėra vairuotojo regėjimo lauke.
Automobilių stiklų remontas yra greičiausias sprendimas siekiant atkurti tokią stiklo būklę, kokia buvo prieš pažeidimą. Jei stiklas pažeistas ne vienoje vietoje, antrai tuo pačiu metu remontuojamai įdaužai taikome 50 proc. nuolaidą.
Stiklo įdaužos remontas Jums kainuos:
• vienos įdaužos remonto kaina – 69 Eur;
• antros (taip pat ir trečios) įdaužos remontas tam pačiam stiklui tuo pačiu metu – 35 Eur.
Jei turite KASKO ar automobilio stiklų draudimą, stiklo žalos atveju draudimo bendrovė paprastai padengia visas stiklo įdaužos remonto išlaidas. Visais su stiklo žala susijusiais administraciniais draudimo formalumais pasirūpinsime už Jus.
Pastebėjus stiklo pažeidimą rekomenduojame nedelsti, iš karto susisiekti su specialistu dėl stiklo remonto. Visos stiklo įdaužos linkusios plėstis, stiklo skilimas gali įvykti bet kuriuo metu. Delsimas kainuos brangiau, nes suskilusį vis tiek teks pakeisti, o tai kainuos daugiau laiko ir pinigų. Jei nekreipsite dėmesio į įdaužą, laikui bėgant pažeidimo vietoje kaupsis nešvarumai, drėgmė, o tai gali turėti neigiamos įtakos estetiniam remonto rezultatui. Priekiniame stikle atsiradus įdaužai, nedelskite, susisiekite su mumis telefonu 8 700 800 80 arba rezervuokite paslaugos laiką internetu ir Jūsų automobilio stiklo remontas taps mūsų rūpesčiu.

Ką daryti įskilus automobilio stiklui?

Kokybiškai suremontuoti skilusio stiklo neįmanoma. Jeigu automobilio stiklas įskilo, jį reikia keisti. Susisiekite su mumis telefonu darbo metu arba rezervuokite paslaugos laiką internetu bet kuriuo Jums tinkamu laiku. Carglass® skambučių centras priima skambučius iš visos Lietuvos. Pokalbio metu specialistai identifikuos Jūsų automobilio stiklo pažeidimą. Jums bus pasiūlytas geriausias sprendimas, įvardinta kaina ir suplanuotas stiklo keitimo laikas bet kuriame mieste, kuriame yra Carglass® klientų aptarnavimo centras.
Jeigu Jūsų automobilio stiklas įskilo, pasitikrinkite, ar turite automobilio stiklų apsaugą apimantį draudimą (KASKO arba automobilio stiklų draudimas). Jei turite, praneškite mums ir mes pasirūpinsime visais draudimo formalumais. Skilusio ar kitaip neremontuojamai pažeisto stiklo keitimo atveju draudimo sąlygos gali varijuoti (rasite jas savo draudimo polise). Automobilio stiklo keitimui kartais gali būti taikoma išskaita (franšizė).
Jei draudimo automobilio stiklams neturite, mes būtinai rasime optimalų Jūsų atvejui tinkantį sprendimą.
Prieš skambindami į Carglass® skambučių centrą, atidžiai apžiūrėkite stiklo pažeidimą, atkreipkite dėmesį į pažeidimo dydį, pobūdį ir vietą, kad galėtumėte atsakyti į specialisto klausimus. Jei tai tik įdauža, bus įvertinta stiklo remonto galimybė, o jei skilimas – stiklą teks keisti.
Transporto priemonių stiklai yra trapiausia konstrukcijos dalis. Stiklų pažeidimų pasitaiko gana dažnai net ir tvarkingai vairuojant. Per metus atliekame daugiau 14 000 automobilių stiklų keitimo bei remonto darbų. Daugiau kaip 95 proc. šių darbų susiję su priekinių automobilių stiklų pažeidimais. Autostiklai, kuriuos siūlome savo klientams, yra sertifikuoti, skirti įvairioms transporto priemonėms ir atitinka originalios įrangos gamintojų kokybės standartus.
Keičiame įvairių transporto priemonių stiklus: lengvųjų automobilių, sunkvežimių, autobusų, namelių su ratais ir t. t. Rūpinamės visais būtinais administraciniais draudimo formalumais. Stiklo keitimo darbų sudėtingumas ir kaina priklauso nuo transporto priemonės tipo, stiklo pozicijos, modelio, komplektacijos, transporto priemonės būklės, stiklo dydžio. Ilgiausiai užtrunka ir sudėtingiausi yra panoraminių ir autobusų stiklų keitimo darbai. Vilniaus mieste galite pasinaudoti mobiliojo aptarnavimo galimybe – Carglass® meistras atvyks į Jūsų pageidaujamą vietą ir suremontuos ar pakeis pažeistą automobilio stiklą. Automobilių stiklų keitimo kainas rasite mūsų kainoraštyje. Atkreipkite dėmesį, kad kainoraštyje nėra įtrauktos stiklo ir priedų kainos, nes jos gali skirtis net vieno modelio tokios pat markės automobiliui, o priedai naudojami pagal konkretų poreikį.
Pastebėjus bet kokį automobilio stiklo pažeidimą, rekomenduojame nedelsti – iš karto susisiekti su mumis ir susitarti dėl stiklo remonto ar keitimo. Carglass® atsakingai pasirūpins Jūsų automobilio stiklais. Skambinkite mums telefonu 8 700 800 80 arba rezervuokite paslaugos laiką artimiausiame Carglass® klientų aptarnavimo centre internetu.

Kodėl skyla automobilių stiklai?

Kai kurie vairuotojai linkę manyti, kad automobilių stiklai įskyla ar dūžta savaime. Tačiau kiekviena pasekmė turi priežastį. Viena dažniausiai Carglass® klientų vardijamų automobilių stiklų skilimo priežasčių – iš po kitų automobilių ratų atskrieję akmenukai.

Kai kurie vairuotojai nepastebi atskriejančio akmenuko ir mano, kad stiklo trūkimas įvyko savaime. Remdamiesi mūsų klientų pateiktais duomenimis, vienareikšmiškai galime teigti, kad įdauža dažniausiai atsiranda akmenukui atsitrenkus į priekinį stiklą. Jei vairuotojas įdaužos nepastebi ir toliau važinėja įdaužtu stiklu, įdaužoje pradeda kauptis drėgmė, nešvarumai. Temperatūrai keičiantis į neigiamą, drėgmė įdaužoje užšąla. Staigiai atšildžius priekinį stiklą, vanduo plečiasi ir stiklas skyla. Įdaužą sudaro šimtai mikroįtrūkimų, kurie, veikiami kėbulo vibracijos, pavyzdžiui, važiuojant per greitį mažinantį kalnelį ar netikėtai įvažiavus į duobę, gali nebeišlaikyti slėgio ir išplisti per visą stiklą. Trūkimo atveju automobilio stiklą neišvengiamai reikia keisti nauju.

Priežastys, dėl kurių skyla automobilių stiklai?

Tiesioginiai saulės spinduliai karštą vasaros dieną gali turėti įtakos priekinio stiklo skilimui, jei stiklas yra pažeistas. Tai nutinka, kai automobilio stiklą ilgą laiką veikia tiesioginiai saulės spinduliai. Stiprus karštis kaitina metalą bei kitas, aplink stiklą esančias detales, o tai verčia išorines stiklo briaunas plėstis daug greičiau nei jo vidurinę dalį. Neišlaikęs tempimo, stiklas skyla.
Šiltuoju ir šaltuoju metų laiku, esant staigiam temperatūros skirtumui, pažeistas automobilio stiklas gali įskilti visiškai netikėtai. Tai gali nutikti karštą vasaros dieną, sumanius įkaitusį automobilį nuplauti šaltu vandeniu, arba žiemą, ant įšalusio stiklo užpylus karšto vandens, kad greičiau nutirptų ledas.
Metaliniai ledo gremžtukai ypač netinkami automobilių stiklams. Dažnai vairuotojai pasitelkia kūrybinę fantaziją ledui nuo stiklo valyti ir pritaiko įvairiausius įrankius – metalinius kastuvėlius, plastikines nuolaidų korteles ir pan. Tačiau stiklams kenkia visi metaliniai ledo gremžtukai ar specialiai tam tikslui nepritaikyti įrankiai. Jie suraižo stiklą. Atsiranda smulkūs įbrėžimai, dėl kurių prastėja matomumas, stiklas greičiau susidėvi. Todėl kitą kartą, prieš valydami stiklą nuolaidų kortele ar bet kokiu po ranka pasitaikiusiu plokščiu įnagiu, gerai pamąstykite, ar tikrai norėsite vėliau investuoti į stiklo keitimą. Gal geriau iš anksto įsigyti kokybišką plastikinį ar guminį ledo grandiklį – tai tikrai kainuos pigiau nei automobilio stiklo keitimas.
Valytuvai taip pat tampa viena iš stiklo skilimo priežasčių. Kaip tai nutinka? Ogi tada, kai šluotelių keitimo metu netyčia paleidžiami valytuvų tvirtinimai. Todėl nenorint, kad valytuvų keitimas netikėtai pabrangtų, šį darbą reikia atlikti labai atidžiai.
Rūdys arba, kitaip tariant, korozija – labai dažnas senų, daužtų automobilių „draugas“. Korozija „iškelia“ stiklą. Jis ima trintis ir galiausiai įtrūksta automobilio ratui pataikius į kelyje atsivėrusią duobę.

Kaip elgtis atsiradus stiklo įdaužai?

Ar automobilio stikle atsiradusią įdaužą galima remontuoti, įvertins automobilių stiklų specialistai. Prieš vykdami į Carglass®, Jūs taip pat galite nesudėtingai įsivertinti kriterijus ir nustatyti galimybę remontuoti:
• įdaužos skersmuo neturėtų būti didesnis nei 2 eurų monetos skersmuo;
• įdauža turėtų būti už vairuotojo regėjimo lauko ribų;
• atstumas iki stiklo krašto neturėtų būti didesnis nei 6 cm.
Jei įdauža neatitinka nors vieno iš anksčiau minėtų kriterijų, stiklą reikės pakeisti.
Svarbu nedelsiant atvykti į automobilių stiklų dirbtuvę, kad specialistai įvertintų įdaužos remonto galimybę ir sutvarkytų sugadintą stiklą. Stiklo remonto proceso eigoje atkuriama stiklo struktūra, stiklas atgauna stiprumą ir skaidrumą, remontuota vieta lieka vos matoma – lyg randas po žaizdos. Tvirtumas ir išvaizda stiklui grąžinami pasitelkus specialiąją stiklo dervą, naudojamą įdaužų tvarkymui.
Jei ant savo automobilio stiklo pastebėjote kad ir nedidelę įdaužą, nerekomenduojame delsti per ilgai. Net ir menkiausias įtrūkimas bet kuriuo metu gali išsiplėsti, apimti visą stiklą ir pabloginti matomumą. Tokiu atveju tikrai neišvengsite stiklo keitimo.
Atvykite į Carglass® klientų aptarnavimo centrą savo mieste ir mes pasirūpinsime Jūsų transporto priemonės stiklais.

Kaip apsaugoti įtrūkusį stiklą?

Įvairių transporto priemonių stiklų pažeidimų pasitaiko gana dažnai, taip dažnai, kad automobilių stiklų remontas ir keitimas tapo mūsų kasdienybe.
Galimybė remontuoti stiklą priklauso nuo pažeidimo tipo, vietos ir dydžio. Carglass® centruose tvarkome tik tokias stiklo įdaužas, kurių skersmuo ne didesnis nei 2,5 cm. Didesnių įtrūkimų kokybiškai ir patikimai suremontuoti nepavyks. Todėl nerekomenduojame ieškoti įmonių, teikiančių tokias paslaugas. Kokybiškas skilusio stiklo remontas nėra įmanomas. Be to, eksploatuoti automobilį su nekokybiškai sutvarkytu stiklu pavojinga. Įskilusį stiklą būtina pakeisti nauju.
Pastebėjus bet kokį transporto priemonės pažeidimą, rekomenduojame nedelsti ir kreiptis į kvalifikuotus specialistus. Stiklas ne tik užtikrina gerą matomumą, bet ir atlieka automobilio kėbulo konstrukcijos standumo funkciją. Autoavarijos metu automobilio stiklas yra kaip išsiskleidusios oro pagalvės atrama, mažina vairuotojo ir keleivių sužeidimo riziką, atlieka ir apsauginę funkciją.
Vilniuje ir apylinkėse galima pasinaudoti mobiliuoju aptarnavimu, iškviesti Carglass® meistrą į Jums patogią vietą. Jums nereikės pristatyti automobilio į dirbtuvę. Tai patogu ir taupo Jūsų laiką. Kol meistras darbuosis prie Jūsų automobilio, Jūs galėsite užsiimti kita veikla. Automobilio stiklo remonto ar keitimo paslauga Jūsų pasirinktoje vietoje bus suteikta taip pat kokybiškai kaip Carglass® aptarnavimo centre.
Jei į Carglass® klientų aptarnavimo centrą savo automobilį su įtrūkusiu stiklu nuspręsite pristatyti patys, pasirūpinkite stiklo įdaužos apsauga nuo purvo ir drėgmės – užklijuokite pažeistą vietą skaidre lipniąja juostele. Pažeistos vietos neplaukite, nekrapštykite, susisiekite su Carglass®, rezervuokite paslaugos laiką ir atsargiai keliaukite iki pasirinkto padalinio.
Net ir, atrodytų, menkas automobilio stiklo pažeidimas turi būti kuo greičiau sutvarkytas. Carglass® praktika rodo, kad bet kuri įdauža anksčiau ar vėliau skyla, bet kuris mažas pažeidimas plečiasi. Važinėjimas automobiliu su netvarkingais stiklais kelia pavojų tiek vairuotojui, tiek keleiviams, tiek kitiems eismo dalyviams. Jei matomumas pro priekinį stiklą nėra itin geras, vairuotojas gali nespėti reaguoti į pavojingą situaciją kelyje. Kaip žinote, dažniausias vairuotojų pasiteisinimas įvykus autoavarijai yra – „nemačiau, nepastebėjau“.
Carglass® priklauso tarptautinei korporacijai Belron® Group, o tai suteikia mums daugybę privalumų: pirmieji rinkoje sužinome automobilių stiklų remonto ir keitimo srities naujoves, tendencijas, pritaikome geriausią kitų šalių praktiką, pasitelkiame naujausias technologijas, naudojame patentuotą įrangą ir medžiagas, darbų kokybę užtikriname suteikdami garantiją. Mūsų meistrai nuolat tobulėja, jiems rengiami kvalifikaciniai mokymai. Pakeitus ar suremontavus stiklą, automobilį galėsite vairuoti tą pačią dieną.
Iš Carglass® centrų Jūs visada išriedėsite su saugiais, sertifikuotais ir originalios įrangos gamintojų kokybės standartus atitinkančiais automobilių stiklais ir garantija.
Dirbame su keletu automobilių stiklų įmonių, kurios stiklus tiekia automobilių gamintojams. Dažniausiai montuojame AGC, Pilkington, NordGlass, Shatterprufe, Saint-Gobain, Fuyao, Guardian, PPG Industries gamintojų stiklus.
Prieš imantis bet kokių veiksmų, nepriklausomai nuo stiklo pažeidimo dydžio ir pobūdžio, kviečiame skambinti į Carglass® skambučių centrą telefonu 8 700 800 80, apibūdinti savo problemą ir pasikonsultuoti dėl tolesnių žingsnių. Jeigu turite KASKO ar automobilio stiklų draudimą, įdaužos remontas Jums greičiausiai nieko nekainuos, stiklo keitimui kartais gali būti taikoma neženkli išskaita (franšizė). Tačiau kiekvieno kliento atvejis yra individualus. Būtent Jums taikomas automobilių stiklų remonto ar keitimo draudimo sąlygas rasite savo draudimo polise.

Kodėl svarbus įdaužtų automobilių stiklų remontas?

Daugelis vairuotojų įdaužtam priekiniam automobilio stiklui neskiria deramo dėmesio, laikydami įdaužą nereikšminga smulkmena. Bet tik laiko klausimas, kada įdauža skils. Tai gali įvykti pačiu netikėčiausiu metu ir padidinti susidūrimo riziką ar nelaimingo atsitikimo tikimybę. Su skilusiu stiklu transporto priemonė laikoma techniškai netvarkinga, todėl prireikus nepavyks atlikti ir techninės apžiūros.
Priekinis stiklas – tai svarbi automobilio konstrukcijos dalis. Todėl pažeistas stiklas turi įtakos automobilio konstrukcijos vientisumui ir vairuotojo bei keleivių saugumui.

Kodėl automobilio stiklo remontas būtų tinkamas pasirinkimas?

• įdauža anksčiau ar vėliau tikrai skils;
• remontuojant įdaužą išlieka originalus stiklas;
• remontas kainuoja ženkliai mažiau nei keitimas;
• turintiems KASKO ar stiklų draudimą, remontas Carglass® centruose dažniausiai nieko nekainuoja – paprastai stiklo remonto išlaidas dengia draudimo bendrovė (automobilių stiklų remonto ir keitimo sąlygos nurodytos Jūsų draudimo liudijime);
• remontas trunka vos 30 min.;
• atlikus remontą, mažinamas stiklo atliekų kiekis;
• remontą atliekame pagal patentuotą Carglass® technologiją su specialiąja stiklo derva;
• suteikiame garantiją.
Nepaisant tariamos smulkmenos, netvarkomas stiklo pažeidimas linkęs didėti. Carglass® tyrimai rodo, kad bet kuri įdauža anksčiau ar vėliau skyla, mikroįtrūkimai plečiasi ir tampa skilimais. Visa tai gali sukelti pavojų vairuotojo ir keleivių saugumui.
Jei trūkusio automobilio stiklo remontas neatliekamas laiku, ilgainiui įdaužoje kaupiasi dulkės, drėgmė ir kiti nešvarumai. Tai turi įtakos remonto rezultatui. Įsisenėjusią įdaužą remontuoti ženkliai sudėtingiau nei ką tik atsiradusią – dėl to gali nukentėti suremontuoto stiklo išvaizda, o sutvarkyta vieta likti labiau matoma.
Jei klientas greitai reaguoja į atsiradusį priekinio stiklo pažeidimą, pasiekiame labai gerą rezultatą: pašalinamas stiklo defektas, pagerėja matomumas ir išsaugomas stiklas. Be to, sutaupoma laiko ir pinigų.
Turite klausimų? Susisiekite!

Automobilių stiklų keitimas

Rezervuokite laiką paslaugai jau dabar!
close

Warning: Undefined array key "HTTP_REFERER" in /home/carglass/public_html/wp-content/themes/carglass/functions.php on line 327

Warning: Undefined array key "HTTP_REFERER" in /home/carglass/public_html/wp-content/themes/carglass/functions.php on line 327