• Automobilių stiklų keitimas Marijampolėje

    „Carglass®“ profesionaliai pasirūpins pažeistu automobilio stiklu.

Automobilių stiklų keitimas Marijampolėje – greita, paprasta, profesionalu


Akmenuku įdaužtas priekinis stiklas, įtrūkimas atsiradęs įdaužai išplitus, eismo įvykis – tai dažniausios automobilio stiklo keitimo ar remonto priežastys. Automobilių stiklų keitimas ir įdaužų tvarkymas yra mūsų specializacijos sritis. Esame sukaupę ilgametę patirtį, todėl darbą atliekame greitai ir profesionaliai. Stiklų keitimas atliekamas laikantis griežtų instrukcijų, naudojamos kokybiškos medžiagos, todėl suteikiama ilgalaikė atliktų darbų garantija.

Ar visada būtinas automobilio stiklų keitimas?

Suremontuoti galima įdaužą, kurios skersmuo yra ne didesnis nei 2,5 cm. Jei skersmuo didesnis, pati įdauža yra vairuotojo regos lauke – yra būtina atlikti automobilio stiklo keitimą. Į „Carglass®“ klientų aptarnavimo centrą Marijampolėje galite kreiptis visais automobilių stiklų keitimo klausimais. Automobilių stiklų keitimas atliekamas visų markių ir modelių lengviesiems automobiliams, visureigiams, mikroautobusams, sunkvežimiams, nameliams su ratais ir autobusams. Vairuotojai dažnu atveju vengia laiku atlikti įdaužos remontą, kurio pasekmė stiklo keitimas, kaina tuomet išauga, nes išauga medžiagų ir darbo kiekis. Kilo klausimų ir yra reikalinga konsultacija arba norite rezervuoti vietą? Skambinkite telefonu 8 700 800 80.

Kodėl automobilių stiklai turi būti keičiami profesionalų?

Automobilių stiklų keitimas – atsakingas ir kruopštus procesas. Jo metu yra būtina išmanyti automobilio sandarą, nes priekinis stiklas nėra tik apsauga nuo lietaus ar vabzdžių, bet ir svarbi konstrukcinė kėbulo dalis. Nekokybiškai pakeistas stiklas gali iškristi, praleisti vandenį, tapti korozijos priežastimi. Savo darbe laikomės griežtų procedūrų, naudojame tik kokybiškas ir patikimas medžiagas, todėl darbams suteikiame garantiją. Jei Jus domina automobilio stiklų keitimo kaina ar kyla kitų, su stiklo keitimu susijusių klausimų, kviečiame su mumis susisiekti. Patyrę „Carglass®“ specialistai suteiks profesionalią konsultaciją automobilių stiklų keitimo tema ir atsakys į Jums rūpimus klausimus. Skambinkite telefonu 8 700 800 80.

Automobilių stiklų keitimas

Rezervuokite laiką paslaugai jau dabar!
close